• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İzmit Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, kendinden emin, müşteri ilişkilerinde başarılı bir firma olarak İzmit Buderus Servisi, klimalarınız için her türlü montaj ve teknik arıza konusunda sizlerle birliktedir. Tüm klimalar için yüksek performans ile kullanılabilmeleri çok önemlidir.

 

Çünkü eskiden bir lüks olarak görülse de bugün gündelik hayatımızın temel bir parçası olan ürünlerin başında gelmektedirler. Peki, günlük hayatımız için bu kadar önemli olan bu ürünlerde bir sorunla karşılaştığımızda ne yapmalıyız?

 

İzmit Buderus Servisi Hayatınızı Kolaylaştırır

 

Klimanızda bir problem meydana geldiğinde hemen korkmanıza gerek yok. Servisimiz bu konuda size en kısa zamanda çözüm sağlayacak ve siz de klimanızı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak yaşadığınız sorunu anlatmak ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcimize bildirmektir.

Ardından uzman teknik ekibimiz en kısa sürede klimanızdaki problemleri yerinde çözmek üzere harekete geçecektir. Ekibimiz teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. 

 

İzmit Buderus Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Klimanızdan koku gelmesi, sigortayı attırması, kumandasının çalışmaması, çok gürültülü çalışması ya da hiç çalışmaması gibi durumlarda çağrı servisimiz ile yapacağınız görüşme ile servis talebinizi oluşturmuş olursunuz. Bunun ardından uzman kadromuz en kısa sürede adresinize ulaşarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi hizmetlerde bulunacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA