• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İZMİT BOSCH SERVİSİ

0532 646 84 10

 

İzmit Bosch Servisi firması olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, kombiler ve klimalarına yönelik gerekli bakım, servis ve onarım işlemlerini vermekteyiz.

 

Bu işlemlerimiz neticesinde müşterilerimizin ürünlerinden kaynaklı yaşamış oldukları mağduriyetlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktayız. İş içerisinde göstermiş olduğumuz bu hız ve kaliteden ötürü müşterilerimiz tarafından her daim takdirle karşılanmaktayız.

 

Ürünlerinizin parça değişimi veya rutin bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bakım işlemlerini her zaman tıpkı kendi ürünümüze gösterilmesini istemiş olduğumuz titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

 

İzmit Bosch Servisi Olarak Personel Seçim Kriterlerimiz

 

İzmit Bosch Servisi adı altında hizmet vermekte olan özel servis firmamız bünyesi içerisinde yeni bir personel almadan önce dikkatli olduğu bazı durumlar bulunmaktadır.

Bu durumlar içerisinde ilk olarak personelin kesinlikle iş içerisinde yeteneği ve ilgisi olmasına dikkat etmekteyiz.

 

Bir işi severek yapmayan bir kişinin bu iş içerisinde başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır.

Diğer dikkat etmiş olduğumuz şey ise sahip olduğu mizaçtır. Sert bir üsluba sahip bir kişi müşterilerimize göstereceği kaba bir davranıştan ötürü firmamızın ismini müşterilerimizin gözünde kirletebilmektedir.

 

Böyle bir durumun oluşmaması adına personellerimiz konusunda hassas davranmaktayız.

 

İzmit Bosch Servisi Olarak Müşterilerimiz Bizlere Hangi Günler Ulaşabilir

 

İzmit Bosch Servisi olarak müşterilerimiz mağduriyetlerini gidermek adına bizlerle iletişime hangi gün geçmesi gereken kişiler haftanın yedi günü bizlerle iletişim haline geçebilirler.

 

Tek gayemiz müşterilerimizin uzun süre mağdur olmamalarını sağlamaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA