(5 PUAN)

İZMİT BOSCH SERVİSİ

0532 646 84 10

İzmit Bosch Servisi firması olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, kombiler ve klimalarına yönelik gerekli bakım, servis ve onarım işlemlerini vermekteyiz.

 

Bu işlemlerimiz neticesinde müşterilerimizin ürünlerinden kaynaklı yaşamış oldukları mağduriyetlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaktayız. İş içerisinde göstermiş olduğumuz bu hız ve kaliteden ötürü müşterilerimiz tarafından her daim takdirle karşılanmaktayız.

 

Ürünlerinizin parça değişimi veya rutin bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken bakım işlemlerini her zaman tıpkı kendi ürünümüze gösterilmesini istemiş olduğumuz titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

 

Kocaeli İzmit Bosch Siemens Profilo Servisi Olarak Personel Seçim Kriterlerimiz

 

İzmit Bosch Tamir Servisi adı altında hizmet vermekte olan özel servis firmamız bünyesi içerisinde yeni bir personel almadan önce dikkatli olduğu bazı durumlar bulunmaktadır.

Bu durumlar içerisinde ilk olarak personelin kesinlikle iş içerisinde yeteneği ve ilgisi olmasına dikkat etmekteyiz.

 

Bir işi severek yapmayan bir kişinin bu iş içerisinde başarılı olma ihtimali bulunmamaktadır.

 

Diğer dikkat etmiş olduğumuz şey ise sahip olduğu mizaçtır. Sert bir üsluba sahip bir kişi müşterilerimize göstereceği kaba bir davranıştan ötürü firmamızın ismini müşterilerimizin gözünde kirletebilmektedir.

 

Böyle bir durumun oluşmaması adına personellerimiz konusunda hassas davranmaktayız.

 

Kocaeli İzmit Bosch Servisi Olarak Müşterilerimiz Bizlere Hangi Günler Ulaşabilir

 

İzmit Bosch Servisi olarak müşterilerimiz mağduriyetlerini gidermek adına bizlerle iletişime hangi gün geçmesi gereken kişiler haftanın yedi günü bizlerle iletişim haline geçebilirler.

 

Telefon numaramız 0532 646 84 10 tek gayemiz müşterilerimizin uzun süre mağdur olmamalarını sağlamaktır.

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube İZMİT
 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

 

İzmit Bosch Küçük Ev Aletleri - İzmit Bosch Beyaz Eşya - İzmit Bosch Buzdolabı - İzmit Bosch Derin Dondurucu - İzmit Bosch Çamaşır Makinesi - İzmit  Bosch Kurutma Makinesi - İzmit Bosch Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İzmit Bosch Bulaşık Makinesi - İzmit Bosch Fırın - İzmit  Bosch Mikrodalga Fırın - İzmit Bosch Ocak - İzmit Bosch Set Üstü Ocak - İzmit  Bosch Seramik ocak - İzmit Bosch Aspiratör - İzmit Bosch Set Üstü Fırın - İzmit Bosch Su Arıtma Cihazı - İzmit Bosch Ankastre Ürünler - İzmit Bosch Ankastre Fırınlar - İzmit Bosch Ankastre Ocaklar - İzmit Bosch Ankastre Domino Ocaklar - İzmit  Bosch Ankastre Aspiratörler - İzmit Bosch Ankastre Davlumbazlar - İzmit Bosch Davlumbazlar - İzmit   Bosch Televizyonlar - İzmit Bosch Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İzmit Bosch Isıtıcılar - İzmit Bosch Klima - İzmit Bosch Elektrikli Süpürge - İzmit  Bosch Su Sebili Servis Merkezi

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA