• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İZMİT BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

İzmit Baymak Servisi Hizmet Alanı ve Hizmet Kalitesi

 

İzmit Baymak Servisi firması olarak günümüzde artık neredeyse çoğu evde bulunmakta olan klima ve kombi ürünlerine gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 

Bu işlemleri gerçekleştirirken müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun olması bizim için son derece önem taşımaktadır.

Bizlerle hangi sorunlar için iletişime geçebilirsiniz diye merak ediyorsanız eğer kısaca şöyle anlatabiliriz.

 

Klimalarda meydana gelen aşırı ve rahatsız edici düzeyde ses çıkması, klimanın çalışırken yanık tarzda bir kokuyu ortama yayması, klima devreye girdiği anda sigortaların atması, kombinin çalışırken gürültülü bir ses çıkarması, kombinin etrafa kötü koku yayması, kombinin şalterinin çalışma esnasında düşmesi ve ısıtma problemleri yaşatması gibi daha birçok konuyla ilgili bizlere danışabilirsiniz.

 

Yani kısaca demek gerekirse klima ve kombi ile alakalı hangi sorunu yaşarsanız yaşayın sizlere sunabileceğimiz bir çözüm mutlaka bulunmaktadır.

 

İzmit Baymak Servisi Çağını Yakalar

 

İzmit Baymak Servisi olarak günümüzde teknolojinin hızlı bir gelişim gösterdiğinin farkındayız. Bu gelişim hizmet vermekte olduğumuz klima ve kombi sektörü de etkilemektedir.

Bu etkilenme sebebiyetinde meydana gelen değişimlerden uzak kalmamak adına teknolojiyi bütün ekip arkadaşlarımızla beraber yakın bir şekilde takip etmekteyiz.

 

Yapmış olduğumuz bu takip sonucunda iş sahamız içerisinde hangi sorunla karşılaşırsak karşılaşalım herhangi bir yabancılık çekmeyeceğimizden son derece eminiz.

Bu çalışmamızdan dolayı müşterilerimiz her daim İzmit Baymak Servisinden memnun olacaklardır.

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA