• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İZMİT ARÇELİK SERVİSİ

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Şirketimiz İzmit Arçelik Servisi olarak her daim görev sahamız içerisinde en üst düzeyde hizmet verebilme anlayışıyla hareket etmekteyiz.

Bunun için hizmet verdiğimiz beyaz eşyalar, klima ve kombi ile ilgili meydana gelen son dönem yenilikleri çalışma arkadaşlarımızla beraber yakından takip etmekteyiz.

Bu yakından incelememiz sayesinde hizmet sağlamış olduğumuz ürünleri her daim tanıma fırsatımız olacaktır.

 

Ayrıca müşterilerimiz isterler eski isterlerse de yeni model ürünleri kullansınlar çalışma ekibimiz bu konuları önceden takip etmiş olmalarından ötürü herhangi bir yabancılık ve zorluk yaşamadan ürünlerde meydana gelen sorunları çözüme kavuşturabileceklerdir.

 

İzmit Arçelik Servisi Olarak Belirlemiş Olduğumuz Çalışma Prensibi

 

İzmit Arçelik Servisi firması olarak kesinlikle çalışanlarımızın müşterilerimize hizmet götürürken her daim güler yüzlü bir şekilde davranmalarını istemekteyiz.

Ayrıca işletmemiz içerisinde çalışmakta olan personellerimiz arasında bir iletişim köprüsü kurma gibi bir hedefimiz bulunmaktadır.

Bu iletişim köprüsü sayesinde yıllardır firmamız için emek verip ter dökmüş olan tecrübeli çalışanlarımızın bilgi birikimlerini kendilerinden sonra gelecek olan arkadaşlara aktarabilmeleri bizler için önem arz edebilmektedir.

 

İzmit Arçelik Servisi Olarak Teknik Servis, Bakım ve Onarım Hizmeti Verdiğimiz Konular

 

İzmit Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin genel olarak günlük hayatlarının adeta bir parçası haline gelmiş olan buzdolabı, çamaşır makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların, klimaların ve kombilerin parçalarında ve çalışma prensiplerinde meydana gelen sorunları en kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilmekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA