• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İZMİT AMANA SERVİSİ

 

İzmit Amana Servisinin Hizmet Vermiş Olduğu Ürünler

 

İzmit Amana Servisi olarak bulunmuş olduğumuz bölge içerisinde yıllardır hizmet vermekte olan bir kurumuz. Yıllardan almış olduğumuz deneyim sayesinde müşterilerimize hizmet sunarken her daim kendimizden emin bir şekilde hareket etmekteyiz.

 

İnsanların kullandıkları beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan hangi ürünü olursa olsun herhangi bir problem çıktığı için bizlerle iletişime geçen müşterilerimizin karşılaştıkları problemlerden kurtulmaları açısından gerekli işlemleri yapmaktayız.

 

Ayrıca kesinlikle bir korkunuz bulunmasın ister eski model ürün kullanıyor olun isterseniz de son teknolojiyle uyumu bir ürününüz olsun hepsinin sorunlarını çözüme kavuşturabilecek kadar deneyimli çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.

 

Bundan dolayı beyaz eşyalarınızda bir sorun ortaya çıkarsa gönül rahatlığıyla firmamıza İzmit Amana Servisi ile irtibat haline geçebilirsiniz.

 

İzmit Amana Servisi Bünyesine İşçi Alırken Titiz Davranır

 

İzmit Amana Servisi olarak bünyemiz içerisinde yeni bir çalışma arkadaşı eklemeden önce dikkatli bir şekilde davranmaktayız.

Çünkü yanlış bir kişiyi içimize alırsak bizim itibarımızı müşterilerimizin nezdinde yıkıma uğratabilir.

 

Böyle bir durumun ortaya çıkmaması adına bir kişiyi işe alırken ilk olarak baktığımız şey işe yeteneği ve ilgisinin olup olmadığıdır.

 

Bunun için çeşitli mülakat tarzında işlemler gerçekleştirmekteyiz.

Bu mülakatı geçtikten sonra iş sahasına gönderip müşterilerimizle iletişim haline geçtikten sonra müşterilerimizi telefonla arayıp arkadaşımızın kendilerine karşı nasıl bir davranış gerçekleştirdiğini sormaktayız.

 

Bu işlemler sayesinde her daim kaliteli ekip arkadaşlarıyla çalışmaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA