• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İZMİT ALTUS SERVİSİ

 

Şirketimiz İzmit Altus Servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz teknik servis, bakım ve onarım sektörü içerisinde her daim en iyi olmak adına çabalamaktayız.

 

Bunu yaparken müşterilerimizin her daim hizmetimizden memnun bir şekilde ayrılmaları firmamız için oldukça önemlidir.

 

Ayrıca müşterilerimizle birebir iletişim kuracak olan çalışanlarımızın hem iş konusunda deneyim sahibi olmaları hem de oldukça nazik bir kişiliğe sahip olmaları bizim için önem taşımaktadır.

Eğer çalışma sahası içerisinde müşterilere karşı bir terbiyesizlik yapılırsa bu firmamızın imajını geri dönüşümü olmayacak şekilde etkileyecektir.

 

İzmit Altus Servisi Olarak Hizmet Verdiğimi Konular

 

İzmit Altus Servisi olarak hizmet vermekte olduğumuz çeşitli alanlar bulunmaktadır.

İlk olarak her evde kullanılan beyaz eşyalarda meydana gelen çalışma ile ilgili problemler ya da parçalarından kaynaklı oluşan sorunları çözüme kavuşturmaktayız.

 

Bunların yanında klimalara ve kombilere yönelikte servis, onarım ve bakım yönünde hizmet sağlamaktayız.

Bu ürünlerden herhangi birinde meydana gelecek olan sorunu çözmemiz adına gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

İzmit Altus Servisi Personeller Arası İletişim ve Çalışma Hızı

 

İzmit Altus Servisi olarak personellerimizin kesinlikle birbirleriyle bir uyum içerisinde olmasına özen göstermekteyiz. Bunun dışında sorun meydana getiren ürünü eskisinden daha yeni bir hale getirmek adına müşterilerimizden aldığımız zaman en kısa süre içerisinde sahiplerine teslim edebilmekteyiz. Hizmette sağladığımız hızdan dolayı müşterilerden her zaman olumlu geri dönüşler almaktayız.

 

28 Haziran Mahallesi Akarca Mahallesi Akçakoca Mahallesi Akmeşe Atatürk Mahallesi Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Akpınar Mahallesi Alikahya Atatürk Mahallesi Alikahya Cumhuriyet Mahallesi Alikahya Fatih Mahallesi Alikahya Merkez Mahallesi Ambarcı Mahallesi Arızlı Mahallesi Arpalıkihsaniye Mahallesi Ayazma Mahallesi Bağlıca Mahallesi Balören Mahallesi Bayraktar Mahallesi Bekirdere Mahallesi Biberoğlu Mahallesi Böğürgen Mahallesi Bulduk Mahallesi Cedit Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çağırgan Mahallesi Çavuşoğlu Mahallesi Çayırköy Mahallesi Çubuklubala Mahallesi Çubukluosmaniye Mahallesi Çukurbağ Mahallesi Dağköy Mahallesi Doğan Mahallesi Durhasan Mahallesi Düğmeciler Mahallesi Emirhan Mahallesi Erenler Mahallesi Eseler Mahallesi Fatih Mahallesi Fethiye Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Gedikli Mahallesi Gökçeören Mahallesi Gülbahçe Kadriye Mahallesi Gültepe Mahallesi Gündoğdu Mahallesi Güvercinlik Mahallesi Hacıhasan Mahallesi Hacıhızır Mahallesi Hakaniye Mahallesi Hasancıklar Mahallesi Hatipköy Mahallesi Kabaoğlu Mahallesi Kadıköy Mahallesi Karaabdülbaki Mahallesi Karabaş Mahallesi Karadenizliler Mahallesi Kaynarca Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Kısalar Mahallesi Kocatepe Mahallesi Kozluca Mahallesi Kozluk Mahallesi Körfez Mahallesi Kulfallı Mahallesi Kulmahmut Mahallesi Kurtdere Mahallesi Kuruçeşme Fatih Mahallesi M.Alipaşa Mahallesi Malta Mahallesi Mecidiye Mahallesi Nebihoca Mahallesi Orhan Mahallesi Orhaniye Mahallesi Ortaburun Mahallesi Ömerağa Mahallesi Sanayi Mahallesi Sapakpınar Mahallesi Sarışeyh Mahallesi Sekbanlı Mahallesi Sepetçi Mahallesi Serdar Mahallesi Sultaniye Mahallesi Süleymaniye Mahallesi Süverler Mahallesi Şahinler Mahallesi Şirintepe Mahallesi Tavşantepe Mahallesi Tepecik Mahallesi Tepeköy Mahallesi Terzibayırı Mahallesi Topçular Mahallesi Turgut Mahallesi Tüysüzler Mahallesi Veliahmet Mahallesi Yahyakaptan Mahallesi Yassıbağ Mahallesi Yeni Mahallesi Yenice Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yenişehir Mahallesi Yeşilova Mahallesi Zabıtan Mahallesi Zeytinburnu Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA