• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İzmit Endüstriyel Adona Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

İzmit endüstriyel adona servisi gelişen endüstriyel mutfak ekipmanlarının gelişmesiyle birlikte servislerinde de artış yaşanmıştır.

 

En çok tercih edilen ürünler olan endüstriyel mutfak ekipmanları özellikle restorant, otel gibi kurumsal büyük firmaların en çok tercih edilenleri arasındadır.

 

Bu endüstriyel ürünlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Herhangi bir çatlak, kırılma veya tadilat durumunda firmamız olarak gerekli desteği sağlayabiliriz.

 

İzmit endüstriyel adona servisien çok tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Uzman ekibimiz ve yıllardır devam tecrübemizle bakım, onarım işlerinde her daim hizmetiniz devam etmektedir.

 

Alınan servis desteğiyle ilk önceliğimiz hizmet kalitesi ve işi doğru bir şekilde yapmaktır. Servis hizmetlerinde kullanılan yedek parça malzemeleri orijinal ürünlerdir.

 

Endüstriyel bulaşık makinesi, endüstriyel fırın, ocak gibi her malzemenin bakımı tarafımızca yapılır.

 

İzmit endüstriyel adona servisiolarak müşterilere günün her saati hizmet verebilecek durumdayız.

 

Gerekli bilgileri almak için istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilir, detaylı konulara ulaşabilirsiniz.

 

Sizlere firmamız olarak gerekli bakım, tadilat, malzeme değişikliği boyunca büyün hizmeti sıfır hata olarak sunmaktayız.

 

Adona Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, Adona Sanayi tipi bulaşık makinesi, Adona fırın, Adona mikrodalga fırın, Adona buzdolabı, Adona davlumbaz, Adona elektrikli süpürgelerinizin ve diğer Adona endüstriyelnızın arıza bakım onarım merkezi durumunda Adona servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA