• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Günümüzde beyaz eşya bulunmayan ev hemen hemen kalmadı. Hepimizin günlük yaşam koşulları içinde ihtiyaç duyduğu ve hayatını kolaylaştıran beyaz eşya ve elektronik cihazlar her ne kadar kaliteli ve son teknoloji ile üretiliyor olsa da, zaman içinde yıpranma payına bağlı olarak arıza ve sorun çıkarabilmektedir.

 

Bu aşamada Ümraniye İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi olarak firmamız devreye girer.

 

Teknik Personelimiz

 

Alanında uzman, donanımlı, tecrübeli ve sertifikalı teknik personelimiz tamamen müşteri memnuniyetini benimsemiştir.Müşteri odaklı düşünen ve bu yönde hareket eden firmamız, İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi olarak kaliteli hizmet anlayışını uygun fiyat garantisiyle birleştirmeyi başarmış, siz değerli müşterilerine ilkeli hizmet sunma hedefiyle hareket etmektedir.

 

Teknik Servis Hizmetimiz

 

7/ 24 hizmet veren müşteri destek hattı personelimiz ile telefonla görüşerek ya da web sitemiz aracılığıyla bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İstiklal Mahallesi Arçelik Servisi olarak firmamıza iletilen talepleriniz uzman personelimizce değerlendirilir ve mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanır.

 

Sizin mağduriyetiniz bizim mağduriyetimizdir mantığıyla hareket eden firmamız, müşteri odaklı bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA