(İLK YILDIZI SEN VER!)

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Son yıllarda artan müşteri anketleri ve önerilen toplanması ile hazırlanan platform sayısı, bizim hizmet standartlarımıza büyük oranda yön vermektedir.

Özellikle Türk ve dünya devi markaların hizmet kalitelerini ölçmek için yaptıkları anketlerden feyiz alarak ortaya koyduğumuz müşteri memnuniyeti çizelgemiz ile “en iyi müşteri mutlu müşteridir” felsefesini kendimize benimsiyoruz.

 

Servis Olarak Amaç ve Sorumluluklarımız

 

İstanbul Avrupa Ve Anadolu Yakası’nın nüfus yoğunluğu en yüksek olan ilçelerinden birisi olan İstanbul tüm buzdolabı sorunlarınız için bize gelebilirsiniz. Her daim hizmet vermek için açık olan çağrı merkezimiz ve evinize en yakın noktalarda görevlendirilmiş olan gezici servis ekiplerimiz ile en hızlı ve en sorunsuz hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

Bir teknik servisin sadece bozuk olan eşyaları tamir edilmesine son derece karşıyız.

Çünkü yapılan anketlere göre, her 6 ayda bir periyodik olarak bakımı gerçekleşen buzdolaplarının bozulma oranı %60 daha azdır.

Bu sonucun getirilerine inanan bir buzdolabı servisi olarak sizlere en ucuz ve en kaliteli buzdolabı bakım fırsatlarını sunuyoruz.

 

İstanbul Beyaz Eşya Servisi Kalite Standartlarımız

 

Tüm bakım, onarım ve kurulum işlemlerinde, yasalar ile belirlenen kalite standartlarını kendimize ölçüt olarak almaktayız.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tesisimiz ve her daim öğrenmeye açık olan kalifiye teknik ekibimiz ile sizlere bu kaliteyi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Biz İstanbul en iyi buzdolabı servisi olarak, her türlü hizmetimiz için en az 1 yıl garanti veriyor, sizi en ufak mağdur edecek olan bir durum karşısında hiç ücret almadan teknik destek sağlıyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA