• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İnönü Mahallesi Beko Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

                İşinin uzmanı ve son derece iyi eğitimli personelleri ile müşteri memnuniyeti sağlayabilen firmamızın İstanbul çevresindeki yeni ağına İnönü Mahallesi Beko Servisi de katıldı.

Çözün odaklı iş ahlakı ile müşterilerinden olumlu dönüşler alan firmamıza ulaşmak için tek yapmanız gereken; iletişim numaraları aracılığı ile dilediğiniz herhangi bir zaman diliminde bizlere ulaşmak.

Üstelik 7/24 hizmet politikasını izleyerek çalışmalarını sürdüren İnönü Mahallesi Beko Servisi hem bu mahalle hem de civar mahallelerde titiz bir tamirat çalışması yürütüyor.

 

İnönü Mahallesi Beko Servisi Hangi Hizmetleri Sunuyor?

 

                Gün geçtikçe daha farklı semtlere yayılarak kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan İnönü Mahallesi Beko Servisiile başta kombi, çamaşır makinası, buzdolabı gibi ev eşyalarının daha sonrada küçük ev aletleri ismini verdiğimiz tüm Beko markalı ürünlerinizin bakım veya tadilatlarını sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

 

İster iletişim numaralarından evinize konunun uzmanı bir ekibi davet edin isterseniz de şubelerimizi ziyaret edin; alacağınız hizmetin son derece kaliteli olacağının verdiği güven ile kısa sürede can sıkan sorunlardan kurtulmanız mümkün.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA