• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İçerenköy Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Yenilikçi ve değişime açık yapısı ile uzun yıllardır İçerenköy ve çevresinde buzdolabı servis hizmeti veren bir firmayız.

Temel amacımız bizi tercih eden müşterilerimizi pişman etmemek ve memnuniyetlerini kalıcı hale getirebilmektir.

 

Teknik kadromuz profesyonelliği ve firmamızdan aldıkları kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile profesyonel buzdolabı servis hizmeti vermektedirler.

Binlerce kişinin tercihi olan buzdolabı servisimiz, her müşterisinin beklentilerini sağlayabilmek adına kişiye özel nitelikte hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz

 

Buzdolabı tamir ve onarım hizmetlerinde değerli müşterilerine en güncel teknoloji olanaklarını sunmak için gayret içinde olan firmamız, üstün kaliteyi en uygun fiyatlara kapınıza kadar getirmektedir.

Bir telefon uzağınızda yer alan İçerenköy Liebherr buzdolabı servisi olarak, firmamızdan hizmet talep etmeniz bizler için büyük birer onur kaynağıdır.

 

Müşterisini önemseyen ve değer veren bir Liebherr buzdolabı servisi olarak, yaptığımız her iş sonunda takdir ve teşekkürlerinizi kazanmak bizleri oldukça mutlu etmektedir.

Yerinde hizmet avantajı ile Liebherr marka cihazlarınızı yerinden oynatmadan en ideal servis hizmetlerini sunan teknik ekibimiz, hizmet sonrasında en uygun fiyatları talep ederek bütçenizi de düşünmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA