• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

İçerenköy Çamaşır Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Alanında önde gelen firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan İçerenköy Çamaşır Makinesi Servisi uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en kaliteli ve güvenceli hizmeti en kısa süre içerisinde size getirmektedir.

 

Çamaşır makinenizin arızalarına çözüm bulan, bakım ve onarımlarını yapan servisimiz ayrıca, ortaya çıkabilecek arızalar ve problemler hakkında da sizleri uyararak ileriki zamanlarda yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçmektedir. Ayrıca tarafımızca yapılan tüm tamir ve onarım işleri garantilidir.

 

İçerenköy Çamaşır Makinesi Servisi İle İletişime Geçtikten Sonra

 

Ataşehir İçerenköy Çamaşır Makinesi Servisi Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturacağınız servis talebi sonrasında firma danışmanlarımız en kısa sürede adresinize gelerek makinenizde ortaya çıkan problemleri yerinde çözecektir.

 

Garantili hizmetimizi 7/24 sizlerle buluşturan kadromuz yaşanılan teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. 

 

İçerenköy Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Çamaşır makinelerinde en çok karşılaştığımız problemler arasında; makinesinin içinde su kalması, makinenin su almaması, suyu tahliye etmemesi, ayarlanılan programın başlatılamaması ya da istenilen programın ayarlanılamaması, makinenin altından su gelmesi, gürültülü veya titreşimli çalışması hatta hareket etmesi, yükleme kapağının açılmaması ve yıkamanın iyi olmaması bulunmaktadır.

 

Bu arıza türlerinden bir veya birkaçı ile karşılaştığınız takdirde makinenizi mutlaka fişten çekerek en kısa süre içerisinde firma çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.  

 

Arçelik - Beko - Altus - Bosch - Siemens - Profilo - Aeg - Samsung - Ariston - Hotpoint - İndesit - Vestel - Regal - Miele - Electrolux Ve Bir Cok Markaya Hizmet Vermekteyiz.  
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA