• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

İçerenköy Bosch Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25

 

Uzun yıllardır eksiksiz ve kusursuz hizmetleri ile adından söz ettiren İçerenköy bosch buzdolabı servisimiz, bu günde aynı kalite doğrultusunda İstanbul İçerenköy semtinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Beklentileriniz doğrultusundan belirlediğimiz hizmet anlayışımız, aynı zamanda prensiplerinden ödün vermeyerek verdiğimiz Bosch buzdolabı tamir hizmetlerimiz, bulunduğumuz bölgede geniş müşteri potansiyelimizin olmasını sağlamıştır.

 

Profesyonel Buzdolabı Servis Hizmeti

 

Çağrı merkezimizden teknik kadromuz kadar her biri profesyonel düzeyde hizmet vermek için gayret gösteren çalışanlarımız, firmamızın müşterilerinin gözünde çalışkan ve kusursuz bir Bosch buzdolabı servisi olmasına neden olmuştur.

Sizlerden gelen destek doğrultusunda kendisini daha da güçlü hisseden firmamız, sizlerden aldığı desteği yine sizlerin memnuniyeti için kullanmayı tercih etmektedir.

 

Profesyonel bir hizmet kalitesini benimseyerek uzun yıllardır İçerenköy semti ve tüm İstanbul için verdiğimiz buzdolabı arıza tamir hizmetlerimiz 1 yıl garantili olarak verilmektedir.

 

Garanti kapsamına giren orijinal yedek parça değişimi v işçilik hizmetlerimizde herhangi bir sorun yaşamanız halinde, sorumluluk sahibi İçerenköy bosch buzdolabı servisi oluşan mağduriyetleri gidermek için gereken özeni göstermektedir.

 

Neden İçerenköy Bosch Buzdolabı Servisi?

 

İçerenköy semtinde öncü nitelikteki hizmetlerimiz, Bosch marka buzdolaplarının tüm teknik konularını içermektedir.

Buzdolabınız arızalandığında ya da periyodik bakım yaptırmak istediğiniz güvenilir bir firma arayışı içine girdiğinizde, yıllardır kaliteden şaşmayan hizmet anlayışında olan firmamızı düşünmeden tercih edebilirsiniz.

 

Rakiplerimizin pek çoğu fiyatlarında yüksek rakamları teklif sunarken, firmamız, Buzdolabı kullanımınızın kalitesini düşünürken anı zamanda cebinizi de düşünmektedir.

Ekonomik ve güvenilir bir buzdolabı servisi olmanın verdiği gurur ile müşteri memnuniyeti ilkemize harfiyen uymak için teknik kadromuzla birlikte elimizden geleni yapmaktayız.

 

Değerli müşterilerimizi fazlasıyla önemseyen hizmet anlayışımız gereği, 7/24 ulaşılabilir hizmetlerimiz dahilinde sizlerin yanında yer alıyoruz.

 

Biz istediğimiz zaman değil, siz ne zaman isterseniz Buzdolabı servis hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için çağrı merkezimiz günün her saati sizlerden gelen çağrıları beklemektedir.

Alanında uzman kadromuz, yılların birikimi ile tüm teknik bilgisi ve birinci sınıf işçiliğini sizlere olması gereken şekilde buzdolabı bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

 

Üst düzey kaliteye en uygun fiyat çerçevesinde ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA