• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Güzelyalı İhlas Servis

 

Elektrik süpürgeleri bakımı ve onarımı devamlı olarak yapılması gereken makinelerdir. Elektrik süpürgenizi bütçenize uygun olarak almanız gerekse de kullanımı bakımından size doğru olan makineyi kullanmanız gerekecektir.

 

Aksi taktirde kullanışlı olmayan makinenizin size çok fazla bir faydası olmayacaktır. Bundan dolayı ilerde daha çok paralar harcamamak için elektrik süpürgenizi kullanım bakımından size uygun olanını tercih etmelisiniz.

 

Biz Güzelyalı İhlas Servis olarak size gereken katkılarımızı sağlıyoruz. Elektrik süpürgenizin temizlik ve bakımı için size yardım oluyoruz.

 

Firma Olarak Size Nasıl Katkı Sağlarız

Biz Güzelyalı İhlas Servis olarak siz kıymetli müşterilerimiz için ev aletlerinizi evinizden alıp sonrasında da adresinize teslimat yapıyoruz.

 

Sizin uygun olduğunuz zamanlarınızda söylediğiniz saatlerde teslimat yaparak sizi zor durumda bırakmıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için numaramızı aramalısınız.

 

Tüm gayretlerimizle sizi memnun etmeye çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizden gelen şikayetlerinizi de göz önünde bulunduruyoruz.

 

Sizin için her şeye daha hassas olarak yaklaşıyoruz. Sizin memnuniyetinizi %100 yapana kadar sürekli olarak çalışmaya devam edeceğiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA