• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Whirlpool Servisi

 

Bildiğiniz gibi Ankastre Beyaz Eşya  klimalar soğutma, ısıtma,ortamın nemini alma ve havayı filtreleme konusunda ev ve iş yeri gibi kapalı mahallerde kullandığımız cihazlardır.Bir Amerikan markası olan ve her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşarak kalitesiyle adını duyuran Whirlpool markası, servis konusunda da en iyi hizmetleri vermek için titizlikle çalışmaktadır. Göztepe Whirlpool Servisi olan firmamız dauzman ekibiyle bu geniş servis ağının bir parçası olarak sizlere hizmet vermektedir.

 

Whirlpool Servisi Olarak Neredeyiz?

Firmamız, İstanbul ilinin Kadıköy ilçesine bağlı olan Göztepe Mahallesi’nde bulunmaktadır. Göztepe Whirlpool Servisi olarak, yaklaşık 37.000 nüfuslu mahallemizde sizlere klima konusunda her türlü hizmeti vermeye hazır olduğumuzu bildiririz. Gerek adresimize uğrayarak, gerekse mail veyatelefonlarımızlabizlere ulaşarak her türlü bilgi ve hizmeti firmamızdan huzurla alabileceğinizin teminatını vermekten gurur duyarız.

 

Whirlpool Servisi Olarak Sağladığımız Hizmetler

Whirlpool marka bir Ankastre Beyaz Eşya  klimaya sahip olduğunuz için şanslı sayılabilirsiniz. Çünkü kalite ve marka konusunda gerçekten kendini ispatlamış bir ürün olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Fakat takdir edersiniz ki cihazınızın servis hizmetleri doğru ve yeterli şekilde alınamadığı zaman ya performans istenilen seviyeden düşük kalır ya da cihazın ömrü azalır.

 

Temizlenmeyen filtreler de kirli hava sirkülasyonu ile biz farkında olmadan sağlığımızı tehdit etmektedir.İşte bu konuda cihazınızın montaj aşamasından tutun, sonraki tüm servis hizmetlerine kadar sizlere her konuda yardımcı olacak uzman bir ekibe ihtiyacınız olacaktır.

 

Firmamız tecrübeli teknik kadrosu ile Göztepe Whirlpool Servisi olarak bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve gerekli bilgilendirmeleri yapabilecek donanımdadır.

 

Cihazınızın montajı, temizlik ve bakımları, tamirat, onarım işlemleri için firmamızı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz. Kalite ve güven konusunda memnun kalacağınızı, gönül rahatlığıyla taahhüt etmekte olduğumuzu ve bütçenizi de düşündüğümüzü siz değerli müşterilerimize bildiririz.

 

Firmamız, yapmış olduğu işlere bizzat garanti vermekte olup gününde acil servis hizmetleri vermektedir.Onarım ve tamiratlarda orijinal ve en uygun parçalar kullanmaya önem göstermektedir.

 

Evvela güven konusunu esas alarak güler yüzlü personellerimizle sizlere servis hizmeti vermekten mutluluk duyarız ve firmamızla iletişime geçmenizi bekleriz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA