(5 PUAN)

Göztepe Miele Servisi


Göztepe Miele Servis Telefon Numarası : 0216 313 30 25

 

İstanbul Göztepe Miele Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

 

Hizmet sunmuş olduğumuz görev sahamız içerisinde Göztepe Miele Servisi firması olarak çalışma sektörümüzü ilgilendirmekte olanbeyaz eşyalarla ile alakalı teknik destek, teknik servis, teknik bakım ve teknik onarım gibi çözümler sunmaktayız.

 

Ayrıca beyaz eşyalarla alakalı problem yaşamakta olan müşterilerimize hızlı ve kesintisiz bir anlayış içerisinde hizmet sunmaktayız.

 

Diğer firmalardan farklı olarak personelarkadaşlarımız içerisine yeni birini eklemeden önce farklı işe alım kriterleriuygulamaktayız.

 

Meselaçalışma arkadaşlarımızın sadece iş konusunda başarısını değilmüşterilerimize karşı sergilemiş oldukları davranışları da gözlemleyip raporlamaktayız.

 

Arkadaşlarımıza benimsetmiş olduğumuz en önemli vizyonumuz ise her daim müşterilere güler yüzlü hizmet sunma anlayışımızdır.

 

Göztepe Miele Servisi Beyaz Eşya Konusunda ki Yenilikçi Davranışları

Göztepe Miele Servisi şirketi olarak her zaman müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalardan en üst dereceden faydalanmalarını arzulamaktayız.

 

Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları çözüme kavuştururken dikkat etmiş olduğumuz en önemli noktalardan biriside müşterilerimize yönelik düşünceli davranışlarımızdır.

 

Bu düşünceli davranışlarımız müşterilerimizin sorununu kısa sürede hallederek zaman açısından tasarrufetmelerineolanak sağlamaktayız.

 

Ayrıca maddi açıdan en uygun seçenekleriseçerek müşterilerimizin ekonomilerine uygun çözümler sunmaktayız.

 

Sadece soruna yönelik değil müşteriyi düşünen yaklaşımlarımızdan dolayısektör içerisinde kaliteli işler yapan ve müşteriler tarafından takdir edilen firmalar içerisindebulunmaktayız.

 

Göztepe MieleServisi Hizmet Sürati

Göztepe MieleServisi şirketi olarak bizleri seçipşirketimizbünyesine gelen ürünlerini en geç 15 iş günü içerisinde müşterilerimizinellerine sağlam ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız.

 

TELEFON NUMARASI : 0216 313 30 25

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI 


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)


Göztepe Miele Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA