• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Göztepe Hitachi Buzdolabı Klima Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Dünya genelindeen önemli beyaz eşya markaları arasında yer almakta olan Hitachi firmasının Türkiye çapında da teknik servisleri bulunmaktadır. Kadıköy ilçesinin Göztepe semtinde Hitachi firmasının buzdolabı teknik servisi bulunmaktadır.

Göztepe Hitachi Buzdolabı Klima Servisi haftanın 7 günü uzman düzeydeki personeli ile her zaman bir telefon kadar yakın bulunmaktadır.

 

Göztepe Hitachi Buzdolabı Klima Servisi elemanları işlerinde uzmanlaşmış olmalarının yanında yeni gelişmekte olan teknolojiler hakkında eğitimler almaktadır.

Uzman servis elemanları arızalanan makinalarınızı tekrardan arızalanmayacak şekilde tamir etmekte ve bir sene boyunca yedek parça garantisi vermektedir.

Tüm serviste çalışan elemanlar, servis hizmetlerini vermeden önce öncelikli olarak cihaz ve arıza ile ilgili olarak yeterli düzeyde bilgiyi nakleder makinası bozulan müşteriye tam donanımlı olarak gelmektedir.

 

Göztepe Hitachi Buzdolabı Klima Servisi her zaman müşteri memnuiyetini ön planda tutan ve yüksek kaliteli hizmeti sunmaya gayret eden bir teknik servis olarak karşımıza çıkmaktadır.

Göztepe Hitachi Servisi bir sene boyunca ücretsiz olarak yapılmanın haricinde yedek parça ve işçilik garantisini de sunmaktadır. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA