• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Subzero Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Müşterilerine en hızlı ve en kusursuz himeti veren Gebze Subzero buzdolabı servisi her türlü bakım, onarım ve montaj hizmetini vermektedir.

 

Sadece Subzero değil diğer marka ürünlerin de tamirini yapan şube yıllardır müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

 

                Birçok servis aracı ve deneyimli elemanları ile sizlere yardımcı olan Gebze Subzero buzdolabı servisi uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere kolaylık sağlıyor.

 

Günümüz teknolojisinden faydalanarak görevini yapan servis elemanları cihazınızdan daha fazla verim elde etmenizi sağlar. Kullandıkları orijinal yedek parçalar sizlere en az bir yıl garanti teminatı verir.

 

Düzenli olarak bakımı yapılan buzdolaplarını uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Sizleri büyük maddi sıkıntıya sokmadan en kolay çözümleri sunar.

 

                Gerekli bakımın yapılması için cihazın bozulması beklenmemelidir. Profesyonel teknik servis çalışanları ileride yaşanabilecek sorunları önceden farkederek sizleri büyük sorunlardan kurtarabilir.

 

Buzdolabınızın diğer beyaz eşya ürünleriyle olan yakınlığı ve uygun zemin koşullarını montaj esnasında dikkat eden Gebze Subzero buzdolabı servisi ekibi sayesinde daha sağlıklı ve güçlü performanslı bir cihaza sahip olabilirsiniz.

 

Gebze Hizmet Verdiğimiz Bölgeler ;

 

Adem Yavuz Mahallesi Ahatlı Mahallesi Arapçeşme Mahallesi Balçık Mahallesi Barış Mahallesi Beylikbağı Mahallesi Cumaköy Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Denizli Mahallesi Duraklı Mahallesi Elbizli Mahallesi Eskihisar Mahallesi Gaziler Mahallesi Güzeller Mahallesi Hacıhalil Mahallesi Hatipler Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi İstasyon Mahallesi Kadıllı Mahallesi Kargalı Mahallesi Kirazpınar Mahallesi Köşklü Çeşme Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mollafenari Mahallesi Muallim Mahallesi Mudarlı Mahallesi Mustafapaşa Mahallesi Osman Yılmaz Mahallesi Ovacık Mahallesi Pelitli Mahallesi Sultan Orhan Mahallesi Tatlıkuyu Mahallesi Tavşanlı Mahallesi Tepemanayır Mahallesi Ulus Mahallesi Yağcılar Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yenikent Mahallesi

 

Dilovası 

 

Cumhuriyet Mahallesi Çerkeşli Mahallesi Çerkeşliosb Mahallesi Demirciler Mahallesi Diliskelesi Mahallesi Fatih Mahallesi Kayapınar Mahallesi Köseler Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Orhangazi Mahallesi Tavşancıl Mahallesi Tepecik Mahallesi Turgut Özal Mahallesi

 

Darıca 

 

Abdi İpekçi Mahallesi Bağlarbaşı Mahallesi Bayramoğlu Mahallesi Cami Mahallesi Emek Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Kazımkarabekir Mahallesi Nenehatun Mahallesi Osmangazi Mahallesi Piri Reis Mahallesi Sırasöğütler Mahallesi Yalı Mahallesi Yeni Mahallesi Zincirlikuyu Mahallesi

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA