• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(5 PUAN)

Gebze Miele Servisi

0850 303 36 30

0532 646 84 10

 

Piyasada yer alan tüm ankastre beyaz eşya çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak cihazlarının montajını yapıyoruz. İlk öncelik müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan bir firmayız.

 

Beyaz eşyaların kurulum aşamaları çok detaylıdır. Yanlış uygulanan arıza, onarım, montaj şekilleri, ileride cihazın bozulmasına sebep oluyor.

 

Bu sorunları çözmek için bizden destek alabilirsiniz.

 

  İnternet sitemizden müşteri hizmetleri telefon numarası bize ulaşarak cihazlarınız için gerekli yönlendirmeleri gerçekleştiririz.

 

Gebze Miele Servisi olarak müşterilerimizin sıkıntılarını çözüyoruz. Yaptığımız arıza, bakım, onarım işlemleri sonrası müşteriye garanti veriyoruz.

Daha sonradan oluşabilecek sıkıntılara karşı ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Biz müşterilerimize uygun fiyatlar sunan bir firmayız.

 

Miele Çamaşır Makinesi Servisi
Miele Bulaşık Makinesi Servisi
Miele Kurutma Makinesi Servisi
Miele Buzdolabı Makinesi Servisi
Miele Elektirik Süpürgesi Servisi
Miele Fırın Ocak Servisi

 

En Yakın Gebze Miele Servisi Kaliteli Hizmetin İlk Adresi

 

Yaptığımız her işlem müşterilerimize iyi işler sunmak içindir. Firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz bu işlerde çok başarılı insanlardır.

Müşteriyi memnun etmek için çalışan ve bu durumdan çok mutlu olan bir firmayız. Bize iletmiş olduğunuz destek taleplerini inceleyerek en kısa süre içinde size geri dönüş yapıyoruz.

 

Cihazlarınızı her firmaya göstermeyin. Hatta ilk bizim firmamızdan gerekli bilgileri alarak müdahale ettirmenizi öneriyoruz.  

 

Gebze Miele Servisi olarak kısa bir süre içinde cihazınızı onarıyoruz.

 

Kocaeli Gebze Miele Servisi Kaliteli Ekibimiz

 

Çağrı merkezimiz günün her saatinde aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Eğer acil bir durum varsa bize acil olduğunu iletmeniz gerekiyor.

Bu acil talep uygulanacak olan onarım süresini en aza indiriyor.

 

Gebze Miele Servisi olarak cihaz arıza, onarım, tamir, bakımlarını iyi bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz.

 

Miele Arıza Servisi
Miele Teknik Servisi
Miele Servis Numarası

 

TELEFON NUMARASI : 0532 646 84 10

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube GEBZE

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

 

Adem Yavuz Mahallesi, Ahatlı Mahallesi, Arapçeşme Mahallesi, Balçık Mahallesi, Barış Mahallesi, Beylikbağı Mahallesi, Cumaköy Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Denizli Mahallesi, Duraklı Mahallesi, Elbizli Mahallesi, Eskihisar Mahallesi, Gaziler Mahallesi Güzeller Mahallesi, Hacıhalil Mahallesi, Hatipler Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kadıllı Mahallesi, Kargalı Mahallesi, Kirazpınar Mahallesi, Köşklü Çeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Muallimköy Mahallesi, Mudarlı Mahallesi, Mustafapaşa Mahallesi, Osman Yılmaz Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pelitli Mahallesi, Sultan Orhan Mahallesi, Tatlıkuyu Mahallesi, Tavşanlı Mahallesi, Tepemanayır Mahallesi, Ulus Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yenikent Mahallesi

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA