• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Midea Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

                Müşteri memnuniyetini birinci hedefi haline getirerek çalışmayı prensip haline getiren Gebze Midea Servisi sizlere en kaliteli hizmet olanaklarını sunmaktadır.

Klimanız ile ilgili teknik yardıma ihtiyaç duyuyorsanız uzman eleman kadromuzla size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Klima ile ilgili yeterli bilgi birikime sahip elemanlar Gebze Midea Servisi şirketinde çalışmaktan gurur duymaktadırlar.

Elemanlarımız kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ayağınıza kadar sunarak sizler tarafından tercih edilebilir olmayı amaç edinmişlerdir.

 

                Arıza, bakım, onarım ve teknik servis ile ilgili hizmet olanaklarını en profesyonel şekilde elde etmek istiyorsanız Gebze Midea Servisi şirketine telefon ya da mail yoluyla ulaşmanız yeterli olmaktadır.

 

Her geçen yıl artan tecrübeleri ile hareket eden firmamız müşteri potansiyelini her daim arttırmaktadır.Klimanız mı arızalandı? O zaman vakit kaybetmeden Gebze Midea Servisi şirketini arayarak en hızlı ve en kaliteli hizmet olanaklarından yararlanabilirsiniz.

 

Birçok müşterinin güvenini kazanarak her geçen gün müşteri potansiyeli artan şirketimiz sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Alanında uzman profesyonel eleman kadrosuyla 15 yıllık tecrübesi ile hizmet vermekte olan Gebze Midea Servisi şirketi tecrübesi ile tercih edilebilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Klima alanında teknik yardıma ihtiyacınız olması durumunda çağrı merkezimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterli görülmektedir.

 

                Gebze Midea Servisi elemanları arıza, bakım, onarım, montaj ve tamir işlemlerini mükemmel bir biçimde gerçekleştirerek sizleri memnun bırakmak için en iyi hizmet olanaklarından yararlanabilmenize yardımcı olmaktadırlar.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA