• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Buzdolaplarında artık hemen her marka kaliteye, uzun ömürlü ürünler olmasına özen gösteriyor. Alman kökenli olan Liebherr de bu markalardan bir tanesi.

Buzdolabınızı hangi markadan almış olursanız olun; kullanımı konusunda bazı hususlara dikkat etmezseniz kısa vadede dolabınızı servise göndermek zorunda kalabilirsiniz.

 

Servise gitmiş bir buzdolabı konusunda müşterilerin belirli beklentileri vardır ki bizler önceliği müşteri memnuniyeti olan bir servis olarak bu noktalara her zaman önem vermekteyiz.

 

Ne Zaman Servisi Aramalısınız?

 

Gebze Liebherr Buzdolabı Servisi Buzdolabınızın servise gitmesi gerektiğine nasıl karar vermeniz gerektiğini düşünüyorsanız; bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Buzdolabı çalışmaya tamamen son verdiğinde servislik olur elbette ama bu aşamaya gelmeden en azından basit onarımlarla evinizde buzdolapsız kalmadan arıza giderilmesi mümkündür.

Çok sık kullandığınız için buzdolabındaki en ufak değişiklikleri bile kolaylıkla fark edebilirsiniz.

 

Dolabın herhangi bir kısmından su sızıntısı gelmişse, buzluk kısmında erime ya da tam tersi buz tutmaya başlamışsa, soğutma konusunda başarısız olmaya başladıysa, daha önce hiç duymadığınız sesler geliyorsa profesyonel bir ekip hizmet veren servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA