• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Franke Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Beyaz eşyalarınızı kullanmayı seviyorsanız dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Klima kullanıyorsanız eğer klimanızın temizliği yapılırken klimanızın kapalı olduğuna dikkat etmelisiniz. Aldığınız klimayı monte ettireceğiniz yeride oldukca önemlidir. Soğutmasını veya ısıtmasını istediğiniz yere montajını yaptırmanız daha mantıklı olacaktır. Klimanız yaklaşık olarak 8 veya 10 sene kadar sonra  eskirler. Eskiyen klimalarda daha zor soğutur ve daha geç ısıtır. Klima alırken gereksiz büyük olmamasına dikkat etmelisiniz. Klimanızı güneşin görmediği veya az gördüğü bir yere montajını sağlamalısınız. Klimanızın derecesini ayarlarken kullanım klavuzuna dikkat ederek ayarlamalısınız. Soğuk havayı direkt olarak üstünüze almayın. Klimanızın sağlığını olumsuz yönde etkilemesini istemediğimizden dolayı yeteri kadar dikkat ettiğimiz sürece sorun yaşamayız.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Biz Gebze Franke Servisi uzman ekibimiz olarak senelerdir aynı ekibimizle çalışıyoruz. Alanında uzmanlaşmış tüm ekip arkadaşlarımızın tüm belgeleri mevcuttur. Genel olarak yaz aylarında daha sık kullandığımızdan dolayı yaz başlamadan önce bakımını yaptırmanız daha doğru bir hareket olacaktır  ve sizi yaz aylarının sıcağından kurtaracaktır.

 

Bakım ve Onarımını Nasıl Sağlarız

Biz klimanızın doğru bakımı ve montajını sağlıyoruz. Sizin mağduriyetinizi en aza indirmek için durmadan çalışıyoruz. Klimanızı nasıl doğru olarak çalıştırmanız gerektiğiniz anlatıyoruz. Klimanızı yerinde kontrol edip sonrasında ise iş yerimizde onarımına devam etmek zorunda kalırsak en kısa sürede adresinize geri bırakıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için Gebze Franke Servis olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA