• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Çamaşır Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Günümüzde artan teknolojik ilerleme ile birlikte elektronik ürünler her ne kadar sağlam üretilmeye çalışılıyor olsa da, yine de belli bir kullanım süresinin ardından cihazların arıza yapmaları kaçınılmazdır.

 

Önemli olan bu teknik arızaların en güvenilir şekilde nasıl giderileceği konusudur.

 

Dolayısıyla onca para vererek aldığınız cihazlarınızın tamiri konusunda teslim edeceğiniz firma için çok dikkatli olmalısınız.

 

Çünkü bilinçsiz ve tecrübesiz kişiler yüzünden cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale gelebilmektedir.

 

Kullandığınız çamaşır makinelerinizi markası ne olursa olsun karşılaştığınız problemler karşısında Gebze Çamaşır Makinesi Servisi’ ni arayarak alanında yetkin profesyonel bir kadroya teslim etmiş olacaksınız.

 

Gebze Çamaşır Makinesi Servisi İle Makineniz Güvende

 

Çamaşır makinenizde yaşayacağınız arızalar her ne kadar moral bozucu olsa da bu gibi durumlarda servisimiz yaşadığınız soruna en hızlı çözümü sunmaktadır.

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından sorunu anlatarak adresinizi bildirmeniz halinde profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek makinenizde ortaya çıkan problemleri yerinde çözmektedir. 

 

Garantili hizmetlerimizi sizlerle buluşturan kadromuz teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır.

 

Gebze Çamaşır Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

 

Çağrı servisimiz ile yapacağınız görüşme ile servis talebinizi oluşturmuş olursunuz. Bunun ardından uzman kadromuz en kısa sürede adresinize ulaşarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi hizmetlerde bulunacaktır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA