• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

GEBZE BEKO SERVİSİ

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

 

Gebze Beko Servisi adı altında bulunmuş olduğumuz bölge içerisinde uzun zamandan beri hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

 

Vermiş olduğumuz hizmet içerisinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik hizmetleri sağlamaktayız.

Bu işlemleri yerine getirirken son derece titiz ve dikkat gerektiren çalışma prensibiyle hareket etmekteyiz.

 

Ayrıca bünyemiz altında müşterilerimize hizmet vermekte olan personellerimizin son derece eğitimli ve düzgün hitabet sanatına sahip olan kişiler içerisinden seçilmiş olmasına dikkat etmekteyiz.

 

Gebze Arçelik - Beko Servisi Olarak Bizimle İletişime Geçme Yolları

 

Gebze Beko Servisi firması olarak bizleri tercih edip beyaz eşya, klima ve kombileriyle ilgili problemleri çözüme kavuşturmak isteyen müşterilerimizin bizimle irtibat kurabilmesi için yapması gereken ilk şey sabit telefon numaralarımızı temin edip aramak olacaktır.

 

Bunun yanında isterlerse internet üzerinde kendimiz için belirlemiş olduğumuz adresleri bularak oralardan da bizimle irtibat kurabilirler.

 

Gebze Beko Servisi Kısaca Hangi Konulara Hizmet Vermektedir

 

Gebze Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ister eski ister yeni model olsun beyaz eşyalarından kaynaklı ortaya çıkan parça değişimi, rutin bakım işlemleri, klimaların fanıyla alakalı problemlerin çözümü, kombi, klimaların ısı ayarlarını onarma, klimalar için gerekli bakım işlemlerini yerine getirme, kombilerin ısıtma problemlerini çözme, kombilerin bakım işlemlerini yapma ve kombilerin parça değişimini gerçekleştirme gibi konuları profesyonel ekip arkadaşlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

 

Hizmetlerimiz sonunda müşterilerimizden olumlu ve pozitif geri dönüşler alıyoruz.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA