• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

GEBZE BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Firmamız Gebze Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombilere yönelik gerekli teknik servis, destek ve onarım işlemlerini yerine getirmekteyiz.

 

Bu işlemleri yerine getirirken kesinlikle en kaliteli ürünleri kullanarak işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca üründe meydana gelen teknik, sistem ve donanımsal açıdan hangi sorun olursa olsun bunun çözümünü sağlarken kesinlikle en sağlam ve kaliteli şekilde işlemlerimizi sonuca götürmekteyiz.

 

Üründe parça değişimi gibi bir durum söz konusu isse değiştirmiş olduğumuz parçanın firmamız altında garantisi olacağından emin olabilirsiniz.

 

Gebze Baymak Servisi Klima ve Kombilerde Sağlamış Olduğu Hizmetler

 

Gebze Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombi benzeri ürünlerde meydana gelen çeşitli sorunları %100 çözüme kavuşturmaktayız.

 

Mesela kullanmış olduğunuz klimadan kaynaklı meydana gelen aşırı ses çıkara, soğutma ve ısıtma işlemlerini tam yerine getirememe, dış ünite farının düzgün çalışmaması ve klimanın çalışırken koku çıkarması gibi problemleri deneyimli ekip arkadaşlarımız ile çözüme kavuşturmaktayız.

 

Kombilerde ise meydana gelen çalışırken yanar tarzda koku gelmesi, çalışırken ses çıkarması ve ısıtma işlemlerinde aksaklıklar çıkarması sorunlarını çözüme kavuşturabilmekteyiz.

 

Gebze Baymak Servisi Olarak Personel Tercihlerimiz

 

Gebze Baymak Servisi olarak müşterilerimizle saha içerisinde birebir iletişim kuracak olan ekip arkadaşlarımızın son derece kibar ve hoşgörülü kişiler olmasına dikkat etmekteyiz.

 

Ne kadar asabi müşteriyle karşılaşırlarsa karşılaşsınlar ekip arkadaşlarımızın her daim alttan alan taraf olması bizim için son derece önemlidir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA