• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Endüstriyel Alveo Servisi

0216 471 80 95 

0532 646 84 10


Gebze Endüstriyel Alveo Servisi olarak Alveo markasının ürün gamında yer alan tüm ürün gruplarının servis ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.

 

Firmamız işinde deneyimli kadrosu ile kalite standartını koruyarak, en yüksek kalite hedefi ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.  Misyonumuz tüm ekibimizle müşterilerimizin isteklerini, beklentilerini üst seviyede karşılamak; kalite ve hizmette sürekliliği sağlamaktır.

 

Üretim ve pazarlama ağını geliştirmiş olan Alveo’nun Gebze ve çevre bölgelerdeki kullanıcılarının servis hizmetlerini sağlayan Gebze Endüstriyel Alveo Servisi olarak; Alveo markasına ait hazırlık ekip manları, soğutma üniteleri, teşhirüniteleri, bulaşıkhane, fırın ekip manları ve kafeterya ekip manları ürün gruplarının bakım, onarım ve yenileme işlerini 7/24 sağlamaktayız.

 

Gebze Endüstriyel Alveo Servisi ismiyle yılların verdiği tecrübeyle piyasanın öndegelen servis sağlayıcılarından biri olan firmamız; her yeni güne once müşteri memnuniyeti sloganıyla başlar. Bugünekadar verdiğimiz servis hizmetlerinde bizler için en büyükkazanç müşterilerimizin olumlu geribildirimleri olmuştur. Firmamızın bugünlere gelmesinde en önemli unsure sizdeğerli müşterilerimizin varlığı ve desteğidir.

 

Günlük servis hizmetlerimiz de uzmanlığımızı konuşturmanın yanında müşterilerimizin kendilerini değerli hissetmelerinin önemini çok iyibiliyoruz. Unutmayın; iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Sizleri her zaman dinlemeye, sorunlarınızla ilgilenmeye hazırız.

 

Alveo Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, alveo Sanayi tipi bulaşık makinesi, alveo fırın, alveo mikrodalga fırın, alveo buzdolabı, alveo davlumbaz ve diğer alveo endüstriyelnızın arıza durumunda alveo servisimiz tarafından bakım ve onarımı, tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır.
 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA