• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

GEBZE ALTUS SERVİSİ

0532 646 84 10

 

Şirketimiz Gebze Altus Servisi adı altında yıllardır siz değerli insanlara hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Yılların bizlere vermiş olduğu deneyim sayesinde müşterilere karşı nasıl bir yaklaşım gerçekleştirmemiz gerektiği konusunda oldukça deneyim kazanmış bir kurumuz.

Müşterilerimizin bizleri beğenip takdir etmelerinin sebebi kesinlikle müşterilerimizle yapmış olduğumuz empatidir.

 

Bu empati ile müşterilerimizi hem ekonomik yönden aşırı bir masraf içerisine girmemelerini sağlamaktayız.

Hem de müşterilerimizin ürünlerini maksimum olanaklarda kullanmalarını hedeflemekteyiz.

 

Gebze Altus Servisi Müşterilerine Sunmuş Olduğu Hizmetler

 

Gebze Altus Servisi olarak hizmet vermiş olduğumuz alan kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalar, klimalar ve kombileri kapsamaktadır. Bu ürünlerin gerek teknik yönden problemleri gerekse de montaj yönünden karşılaşmış olduğunuz problemleri çözüme kavuşturmak adına çaba göstermekteyiz. Bu hizmeti vermeleri adına bünyemiz altında bulunan arkadaşlarımız hem kurum içerisinde verilen eğitimler aracılığıyla kendilerini geliştirmekte hem de ekstra kendi çabalarıyla kendilerine yenilikler katmaktadırlar.

 

Gebze Altus Servisinin Müşterilere Sağlamış Olduğu Avantajlar

 

Gebze Altus Servisi olarak bizleri tercih eden müşterilerimiz hem kısa süreli bir şekilde işi bitirme olanağımız sayesinde zaman yönünden kayıp yaşamayacaklar hem de ekonomik açıdan sağlamış olduğumuz avantajlar sayesinde ceplerini korumuş olacaklardır. Bu avantajların yanı sıra personellerimizin kendilerine göstermiş oldukları güzel ahlak sayesinde müşterilerimizin firmamızdan memnun olmasını sağlamaktayız. Bu yapmış olduklarımız sayesinde hizmet vermiş olduğumuz sektör içerisinde en fazla tercih edilen firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

 

Adem Yavuz Mahallesi Ahatlı Mahallesi Arapçeşme Mahallesi Balçık Mahallesi Barış Mahallesi Beylikbağı Mahallesi Cumaköy Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Denizli Mahallesi Duraklı Mahallesi Elbizli Mahallesi Eskihisar Mahallesi Gaziler Mahallesi Güzeller Mahallesi Hacıhalil Mahallesi Hatipler Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi İstasyon Mahallesi Kadıllı Mahallesi Kargalı Mahallesi Kirazpınar Mahallesi Köşklü Çeşme Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mollafenari Mahallesi Muallim Mahallesi Mudarlı Mahallesi Mustafapaşa Mahallesi Osman Yılmaz Mahallesi Ovacık Mahallesi Pelitli Mahallesi Sultan Orhan Mahallesi Tatlıkuyu Mahallesi Tavşanlı Mahallesi Tepemanayır Mahallesi Ulus Mahallesi Yağcılar Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yenikent Mahallesi

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA