• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Endüstriyel Alectra Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Gebze Endüstriyel Alectra Servisi olarak Gebze ve bölgesinde Alectra endüstriyel mutfak ürünleri servis hizmetini, alanın da uzmanlaşmış güler yüzlü teknik ekibimizle sizdeğerli müşterilerimize sunuyoruz. Gebze ve çevresindeki mahallelerde, eğitimli teknik servis ekibimizle müşterilerimizin sorunlarının anında çözümü için sürekli aktif halde bulunan gezici servis hizmeti sunmaktayız.

 

Gebze Endüstriyel AlectraServisi müşteri hizmetleri sadece bir telefonuzağınızda.Saha ekiplerimiz gibi müşteri hizmetleri birimimizin çalışanları da kendi alanlarında özel eğitim kurumlarının vermiş olduğu dönemsel eğitimlerden geçmiş olup her türlüsoru, sorun ve taleplerinizde sizlere yakın ve samimibiril gigöstermekedirler.

 

Her bir işletmenin bir başarı hikayesi vardır.İşte Gebze Endüstriyel Alectra Servisi olarak bizim başarı hikayemizin gerçekleşmesinin ana aktörleri siz değerli müşterilerimizdir.

 

Önce müşteri memnuniyeti diyerek sahaya çıkan teknik servis ekiplerimiz Alectra markalı tüm ürün gruplarının sorunlarının çözüm sürecinde yanınızdaolup;

kaliteli ve verimli hizmeti yerin deverir.Hizmetlerimiz servis işleminin tamamlanmasıyla bitmez. Müşteri memnuniyetinin gerekliliği olarak servis hizmetlerimiz garantili olup, yeni bir sorunun ortaya çıkmasıya da sorunun tekrarlaması ihtimalinedeniyle hizmet verdiğimiz kişi ve işletmelerle her zamanirtibattakalırız.

 

Alectra Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, alectra Sanayi tipi bulaşık makinesi, alectra fırın, alectra mikrodalga fırın, alectra buzdolabı, alectra davlumbaz, alectra elektrikli süpürgelerinizin ve diğer alectra endüstriyelnızın arıza durumunda alectra servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA