• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Gebze Endüstriyel Adona Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Gebze Endüstriyel Adona Servisi ismiyle kuruluşumuz dan buyana müşteri odaklı servis hizmetlerimizi Gebze ve çevresindeki mahallelerde sürdürmekteyiz. Adona markalı tüm ürün gruplarının tamirat, bakım, monte, demonte ve onarım işlemlerin de güvenebileceğiniz bir adres olan firmamız bugüveni uzun surely çalışmaları sonucu siz değerli müşterilerimizin yaygın olumlu referanslarıyla eldeetmiştir.

 

Endüstriyel teknik servisi tecrübe, birikim ve uzmanlık ister. Gebze Endüstriyel Adona Servisi olarak işimizde en iyisi olduğuna inanıyoruz. Servis hizmetlerimizin kalitesinin en büyük ispatı hizmetverdiğimiz müşterilerin olumlu geri dönüşleridir. Bu geridönüşler sayesinde teknik servis piyasasında güvenilir fima denilince akla gelen ilk işletmelerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Gebze Endüstriyel Adona Servisi firmamız yenilik ve gelişime açık bir kuruluştur. Son teknolojiye uygun kaliteli ve pratik ekipmanları kullanan bir saha ekibine sahibiz. Saha ekiplerimizi oluşturan her birtakım üyeleri alanın da uzmanlaşmış olup uzun süren eğitim süreçlerinden geçmişlerdir.

 

Ekiplerimiz sadece teknik eğitim değil müşteri hizmetleri ve memnuniyeti üzerine gelişim eğitimlerini de belirli dönemlerde almaktadır.

 

Adona Mutfak endüstriyel çamaşır makinesi, Adona Sanayi tipi bulaşık makinesi, Adona fırın, Adona mikrodalga fırın, Adona buzdolabı, Adona davlumbaz, Adona elektrikli süpürgelerinizin ve diğer Adona endüstriyelnızın arıza bakım onarım merkezi durumunda Adona servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA