• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Fındıklı Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Hızlı ve güvenilir Fındıklı Liebherr buzdolabı servisi olarak tek amacımız buzdolabı kullanıcılarının yaşadıkları teknik arıza ve sorunlarda aradıkları tek adres olabilmektir.

Bunun için giderek yaygınlaşan hizmet ağımız müşteri kitlemizin de artmasına neden olurken, değerli müşterilerimize layıkıyla buzdolabı servis hizmetlerini sunabilmek sektördeki başlıca amacımızdır.

Bu doğrultuda 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz ve alanında uzmanlığı ve profesyonelliği ile kaliteyi bizzat hissedebileceğimiz teknik kadromuz, firmamızın başarılarındaki en önemli güçlerdir.

 

Güler Yüzlü Ve Kaliteli Hizmet

 

Yüzlerindeki tebessüm ile beklentilerini yönelik hizmet vermek için kapınıza kadar elen teknik kadromuz, buzdolabı arızalarına profesyonel ve uzman yaklaşımları ile hızlı ve pratik servis hizmeti almanızı sağlamaktadırlar.

Günler sonrasında alacağınız buzdolabı tamir hizmetinin sizi fazlasıyla mağdur edeceğini bilen firmamız, sizlere anı gün içinde hizmet alabilme olanağı sunarak yiyeceklerinizin bozulmasının önüne geçmeye çalışmaktadır.

 

Sunduğumuz hizmetlerin teknoloji ile yakından ilgili olması ve personelim eğitimli bir şekilde hizmet verebilmesi için gerekli tüm önlem ve çalışmalar firmamız tarafından bizzat yapılmaktadır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA