• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

FİKİRTEPE MİELE SERVİSİ

 

Şirketimiz Fikirtepe Miele Servisi olarak bizleresunulmuş olan görev sahası içerisinde son derece çalışkan veyenilikçi çalışma anlayışına uyumlu bir şekilde müşterilerimizinbeyaz eşyalarına güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaprensibiyle hareket etmekteyiz.Sunmakta olduğumuz bu hizmetlerden dolayı her daim müşterilerimizin beğenisini kazanmayı başaran bir firma olduk. Sizde beyaz eşyalarınızdan kaynaklı oluşan herhangi bir sorunu çözüme kavuşturmakiçin firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Fikirtepe Miele Servisi Çalışma Sahası İçerisinde İlgilendiği Bazı Sorunlar

Fikirtepe Miele Servisi şirketi olarak hizmet sunmuş olduğumuz beyaz eşya servisi piyasası içinde her zamangüvenilir işlere imza atmak için çalışmaktayız. Bu sebepten dolayı müşterilerimizin kullanmış oldukları beyaz eşya statüsünde bulunan buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyalardaortaya çıkan problemi çözmemiz açısından gönül rahatlığıyla firmamız ile bir iletişim içerisine geçebilirsiniz.

 

Fikirtepe Miele Servisi ile İletişime Geçme Yolları

Fikirtepe Miele Servisi şirketimiz ile iletişim kurmak isteyen müşterilerimiz isterlerse bizlere sabit telefon numaralarımızdan herhangi biriyle aracılığıyla ulaşabilirler. İsterlerse de direkt şirketimizin şubesine uğrayarak bizlerle irtibat haline geçebilirler. İletişime geçtiğiniz zaman itibariyle her daim kesintisiz ve hızlı bir şekilde sizlere hizmetler sunmaktayız. Sizlerle adeta müşterimiz değil de misafirimizmişgibi bir iletişim içerisine girmekteyiz. Bizleri tercih edip güveninizi belli ederek problemini çözmemiz için vermiş olduğunuz beyaz eşyalarınız her vakit firmamızın garantisi altındadır.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA