• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Eve Servis Hizmeti

0216 471 80 95 / 0212 295 62 11

 

Buzdolaplarında yaşanan sorunlar günlük hayatın aksamasına neden olur.

Bu sorunlar arasında buzdolabının yeterince soğutmaması en sık karşılaşılanlardan biridir.

Bunun dışında buzdolabındaki ses ve koku da en çok şikâyet edilen problemler arasında yer alır.

Buzdolabında biriken su sorunu ise besinlerin zarar görmesine sebep olabilir.

Ayrıca buzdolabındaki önemli arızalardan birinin de belirtisi olabilir. adresinde tüm bu şikâyetler ile alakalı uzman ve teknik desteğe ulaşmak mümkündür.

 

Buzdolabı Arızalarına Yerinde Çözümler

 

Buzdolabı hayatımızın çok önemli bir parçası olduğu için buzdolabı arızalarının hızlı ve kaliteli bir şekilde çözülmesi oldukça önemlidir.

İstanbul Buzdolabı Servisi İstanbul’un öncelikle Anadolu yakası başta olmak üzere her yerine buzdolabı arızalarını onarmak için ulaşabilmektedir.

adresindeki iletişim numaralarından firmaya ulaştıktan sonra müşterilerin başvuruları değerlendirilir.

Değerlendirmelerden sonra en uygun ve ekonomik hizmeti müşteriler ulaştırmak üzere teknik ekip yola çıkar.

Ev veya işyerlerinde arızanın mevcut olduğu buzdolabı veya diğer beyaz eşyalar için yerinde bakım ve onarım yapılmaktadır.

 

Adrese Teslim Yedek Parça Desteği

 

Onarım ile çözülebilecek sorunlar dışında buzdolabının herhangi bir parçasının değişmesini gerektiren arızalar da İstanbul Buzdolabı Servisi tarafından çözülmektedir.

Yedek parçaların temini mümkün olmakla birlikte müşteriye sunulan tüm yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamındadır. Bu parçaların tekrar sorun çıkarması halinde firmaya başvurulmalıdır.

 

Uzman Kadro İle Eve Servis Hizmeti

 

İstanbul Buzdolabı Servisi tüm yeniliklere ayak uydurmak için teknik ekip çalışanlarına destek olmaktadır. Uzmanlar sürekli güncellenen eğitim programlarına tabi tutulurlar.

Bu eğitimler sonunda müşterilere daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak amaçlanır.

Böylelikle zaten işinde profesyonel olan İstanbul Buzdolabı Servisi teknik ekibinin daha çok eğitilmesi ve uzmanlaşması sağlanır.

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için adresine erişim sağlanmalıdır.

 

Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA