• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Esenşehir Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

Arçelik markasıyla üretilmiş her türlü beyaz eşya, ankastre cihazlar ve elektronik televizyon eşyalarınızın bakım, onarım, tamirat ve montaj işlemleri Esenşehir Mahallesi Arçelik Servisi olarak firmamız tarafından hızlı, güvenli ve % 100 orijinal parça garantisiyle yapılmaktadır.

 

Teknik Ekibimiz

 

Her biri konusunda uzman, donanımlı ve sertifikalı teknik personelimiz tamamen müşteri odaklı hareket etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firmamız Esenşehir Mahallesi Arçelik Servisi olarak hizmet kalitesinden asla ödün vermez.

Kaliteyi uygun fiyat garantisiyle siz değerli müşterilerimize sunmak, firmamızın değişmez prensipleri arasında yer almaktadır.

 

Teknik Servis Hizmeti Almak İçin Ne Yapılmalı

 

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren müşteri destek hattımız aracılığıyla ya da web sitemiz aracılığıyla bize ulaşmanız mümkün.

Ümraniye Esenşehir Mahallesi Arçelik Servisi olarak deneyimli müşteri destek personellerimiz aracılığıyla taleplerinizi alır, mümkün olan en kısa sürede; genellikle resmi tatil günleri değilse aynı gün uygun bir teknik personelimiz adresinize yönlendirilir.

Teknisyenimiz arıza ile ilgili bilgi verdikten ve işin maliyetini çıkardıktan sonra, sizin onayınızla tamirat ya da montaj işlemi başlar.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA