• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Whirlpool Servisi

 

Her türlü  Ankastre Beyaz Eşya klima tamir ihtiyaçlarında güçlü çözümler sunan firmamız bu noktada gücü ve başarısı ile firmalar içinde ön sırada yer almaktadır.

 

İstanbul Erenköy ve onlarca noktada hizmet sunan Erenköy Whirlpool Servisi her türlü teknik sorunda başarılı bir hizmet sunmaktadır.

 

Güvenilir ve kaliteli hizmet ile tüketicilere her daim destek sağlayan firmamız garantisi olan her türlü klimayı tekrardan hayata kavuştururken sorunları kökünden çözmekte ve tüm işlemlerde 1 yıllık garantiyi müşterilerine sunmaktadır.

 

Erenköy Whirlpool Servisi ile Oluşan Arızalara Son

 

 Erenköy Whirlpool Servisi olarak her türlü teknik sorunda sizlere destek sunmaktayız.

 

Bunun yanı sıra bazen  Ankastre Beyaz Eşya klimalar ara ara arıza verebilmekte, performans düşüklüğü görülebilmekte bununla birlikte tuhaf sesler klimalardan gelebilmektedir.

 

Bu oluşan arıza durumları gerekli bakımların yapılmamasından kaynaklanmakta olup gereken bakım hizmeti firmamız tarafından en uygun fiyatlar ile A’dan Z’ye sunulmaktadır.

 

Donanımlı gezici ekiplerimiz, geniş yedek parça atölyemiz, işinin ehli ve işini seven personelimiz ile haftanın 7 günü sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Firmamız olarak Cumartesi ve Pazar günleri de çalışma sunarken bunun yanı sıra 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden de bizlere ulaşmanız mümkün.

 

Olası her türlü sorunda tek yapmanız gereken 7/ 24 hizmet veren Erenköy Whirlpool Servisi destek hattına ulaşmak olacak.

 

Arıza bildiriminizin hemen ardından en geç 2 saat içinde belirtilen adrese ziyaret gerçekleştirmekteyiz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA