• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

ERENKÖY Subzero Buzdolabı Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Erenköy Subzero Buzdolabı Servisi

 

Subzero, beyaz eşyalarını kullanan kullanıcılarının bu ürünlerden en iyi verimi almasında yardımcı olmaya ve Türkiye’de geniş bir servis ağı ile birlikte beyaz eşya ürünleri ile ilgili oluşabilecek sorunların olması durumunda başvurmuş oldukları servislerin çok olması, kaliteli ve müşterilerin en iyi şekilde ürünlerini kullanabilmelerini sağlamaktadır.

 

Erenköy Subzero buzdolabı servisi hem kaliteli hizmet anlayışına sahip olmakta hem de ürünleri kullanan müşterilerine gerçek anlamda tam bir profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

Türkiye genelinde geniş servis ağı bulunan Subzero beyaz eşya üreticisinin Erenköy Subzero Buzdolabı sevisi bulunmaktadır.

 

Erenköy Subzero Buzdolabı servisi, kullanmakta olduğu son teknolojik cihazlar sayesinde beyaz eşyalarda oluşan sorunun hemen tespit edilmesini sağlamakta yapılması gereken ne var ise o anda yapıla bilinmektedir.

 

Beyaz eşyalarda meydana gelen arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman personel belirtilen adrese gitmekte ve arızaların giderilmesine yönelik olarak uzman ekipler son teknolojiye sahip cihazlar ile bu makinaların tamiri için uğraş vermektedir.

 

Erenköy Subzero servisi olarak uzman ekiple beraber her zaman kaliteli hizmet vermekte ve müşterilerin bu hizmeti en uygun fiyata almaları sağlanmaktadır.

 

Diğer yandan servis olarak yedek parçalara iki sene garanti vermektedir.  

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA