• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Erenköy Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Erenköy Finlux Buzdolabı Servisi

 

                Buzdolabınızda veya diğer beyaz eşyalarınızda oluşacak sorunlar yani tamir bakım veya onarım gerektiren durumlar hayatınızda çok büyük bir sorun olmaktan çıkıyor artık.

 

Nasıl sorusunu sorduğunuza göre bizde bu soruya cevap vermek için sadece Erenköy ve civarında hizmet vermekte olan Erenköy Finlux Buzdolabı servisiolarak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır diyoruz.

 

                Erenköy Finlux buzdolabı servisi olarak tamir bakım veya onarım gerektiren durumlarda cihazınız her ne olursa olsun bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

En kısa sürede teknik servis ekibimiz sizlere ulaşarak oluşan sorunu yerinde ve kısa çözüm mantığı ile soruna çözüm üretmektedir.

 

Bu kadar kısa bir süre imkansız değildir eğer teknik servisiniz tecrübeli ve işinde sürekli olarak kendini geliştiriyor ise olacak bir durumdur.

 

                Erenköy Finlux Buzdolabı Servisi olarak bunu yaptığımızı iddia etmiyor direkt olarak sizlere bunu sorunlarınız karşısında ürettiğimiz kısa ve kalıcı çözümler ile kanıtlıyoruz.

 

Şunu belirtmek isteriz ki bir ekip olarak hareket ederek sadece sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için işimize odaklanıyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA