• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Eğitim Mahallesi Arçelik Servisi

0216 313 30 25
0532 646 84 10

 

Servis hizmetlerin aynı gün içinde almak herkesin talep ettiği konular arasında yer almaktadır.

Beyaz eşyalarda yaşanan arıza durumu can sıkarken servisin gecikmesi de birçok kişiyi servis noktasında sıkıntıya düşürebilmektedir.

Bu noktada Eğitim mahallesi Arçelik servisi olarak ilk misyonumuz arasında gün içinde hizmet verme anlayışı yer almaktadır ve hizmetlerimizi gezici ekiplerimiz sayesinde gün içinde sağlamaktayız.

 

Klima kombi ve beyaz eşyalarınızı deneyimli ve işinde uzman olan teknik ekibimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Bu noktada belirtilen adrese gelinmesinin ardından firmamız olarak arıza tespiti gerçekleştirilmektedir.

Arıza, parça değişimi o lokasyonda gerçekleştirebiliyor ise ivedilikle sorun çözüme ulaştırılırken eğer işlem uzun sürecek ise evinizden ücretli olarak alarak tamiratı gerçekleştirip evinize tekrardan ücretli teslimatını Eğitim mahallesi Arçelik servisi olarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Eğitim mahallesi Arçelik servisi olarak sadece tamirat işlemleri değil, onarım bunun yanı sıra Arçelik ürünlerinin kurulum hizmetlerini de sizlere sağlamaktayız.

 

Güvenilir ve uygun fiyatlı bir servis arıyor iseniz bizlere telefon üzerinden anında ulaşabilir ve sorunun çözümü için profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA