• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

DYSON Süpürge Servisi Faturalı Garantili Genel Merkezimizden Hizmet Alın.

Firma Adı : Dyson Teknik Servisi

 

Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

 

Dyson Servisi İçin İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

 

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

 

Dyson Servisi Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Gecin.

 

Tüketicilerimizin cihazlarında yaşadığı her türlü arıza ve hasarlı duruma karşı, en uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet sunumu ile tüm sorunların önüne geçmekte, çözüm noktasında alternatif üretmektedir.

 

Gerekli olması halinde süpürge servisi, tüm yedek parça düzeneği ne orijinal ürünler kullanarak süpürgelerin daha uzun ömürlü olması için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti eksenli yol haritası çizen Dyson Süpürge servisi var olan kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak hizmette temel prensibin kalite ve başarı unsurları ile hareket etmek olduğunu göstermiştir.

 

Müşteri memnuniyetini, temel varsayım ve hizmet merkezine alan Dyson süpürge servisi her geçen gün müşteri sayısını artırarak daha fazla kişinin sorunlarına çözüm bulma noktasında son süratle çalışmalarına hız kazandırmıştır.

 

İstanbul Dyson süpürge servisi vermiş oldukları hizmetler bakımından; hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ölçeği, servis potansiyeli bakımından rakipleri ile aralarına oldukça mesafe koyup açık ara ilerde yürümektedir.

 

Dyson özel Servisi hizmet verdikleri alanları itibari ile; süpürgelerde meydana gelen her türlü tamir-bakım hizmetleri, onarım hizmeti ve yedek parça temini ile servislerinin tercih edilmesi noktasında kaliteli ve etkili bir hizmet modeli geliştirmişlerdir.

 

Süpürge servisi olarak Dyson halkına ve hizmet almak isteyen her müşterisine teknik destek ekibi kontrolü ve yardımı ile herkesin ilgi odağı olmasını başarmış her aşamada uzman bir hizmet planı geliştirmiştir.

 

En Yakın Dyson Süpürge Servisi olarak muadil veya orijinal parça kullanımı makro ölçekte uzun dönemde kaynakları etkin ve süpürge araçlarını daha verimli bir şekilde kullanılması için atılmış bir adımdır.

 

 Dyson sevisi müşterilerine sundukları 7/24 servis çağrı merkezi olanakları ile topluma daha iyi ve kaliteli, teknik uzman bilgi düzeyi ile hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadırlar.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA