• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu Liebherr Buzdolabı Servisi

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Tüm İstanbul sakinlerine olduğu gibi Dudullu Mahallesi sakinlerine de bir telefon kadar yakın olan buzdolabı servisimiz, memnuniyetinize odaklanmış nadir firmalar arasındadır.

Buzdolabı arızalarında pek çok kişi gibi sizlerde ne yapacağını şaşıranlardansanız, mutlaka firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşmalısınız.

Güvenilirliği ile kalitesi ile pek çok müşterimizin gözdesi olan firmamız, 1 yıl garantili ve orijinal yedek parça hizmetleri ile kaliteden ödün vermediğini her seferinde sizlere kanıtlamaktadır.

 

Acil Dudullu Liebherr Buzdolabı Servisi

 

7/24 buzdolabı servis hizmetleri ile hizmet kapasitemizin ulaştığı her noktaya profesyonel ve hızlı nitelikteki hizmetlerimizin ulaşmasını sağlamak birinci görevimizdir.

 

Liebherr marka buzdolabı arızalarının tamiri sırasında gerekli gördüğü bakımları da yapan teknik ekibimiz, uzun süre sorun çıkarmadan kullanmanız için emeğini esirgemeden hizmet vermektedir.

Firmamız sadece mesai bitimine kadar hizmet vermekle kalmayıp, acil buzdolabı arızaları için görevlendirdiği nöbeti teknik kadrosu ile de sizler için acil buzdolabı firması niteliğindedir.

 

Özellikle sıcak havalarda bozulan ve yiyeceklerin çabuk bozulma olasılığı olan günlerde buzdolabı arızaları için saat kaç olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA