• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu İhlas Servis

 

Süpürge evlerimizde bulunan önemli eşyalardandır. Elektrik süpürgeleri zamanımızdan oldukca tasarruf sağlar. Elektrik süpürgesi alacaksanız size uygun olan doğru süpürgeyi seçmelisiniz. Mesela eğer çalışıyorsanız ve gündüz süpürge çalıştırmaya fırsatınız olmuyor. Bundan dolayı akşamları evinizi süpürecekseniz daha sessiz çalışan süpürgeyi seçmeniz sizin adınıza fayda sağlayacaktır.

 

Biz Dudullu İhlas Servis olarak uzun yıllardır veya yeni olan makinenizin bakımını ve onarımını sağlayacağız. Gün geçtikçe olduğumuz yerde saymak yerine kendimizi geliştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin düşünceleri bizim için önemlidir. Firmamız olarak sizin bütçenizi de düşünüyoruz. Bizim için bir diğer önemli husus siz değerli müşterilerimizin cebinden çıkacak paradır.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Biz Dudullu İhlas Servis olarak yaptığımız bütün işlerin garantisini veriyoruz. Süpürgenizin hangi marka veya model olduğunun önemi olmaksızın onarımını sağlıyoruz. Elektrik süpürgenizin sadece onarımını da sağlamıyoruz. Düzenli olarak elektrik süpürgenizin ömrünü uzatmak için bakımını da yapıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimiz için uygun ödeme koşulları sağlayarak evinizin ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Deneyim ve tecrübelerimizi sizle paylaşıyoruz.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA