• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu Finlux Beyaz Eşya Servisi

0216 313 30 25 Teknik Servis

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

Dudullu Finlux Buzdolabı Servisi

 

   Kaliteli ve güvenilir hizmette ilk adres olan Dudullu Finlux Buzdolabı Servisi, ekonomik fiyatları ve güler yüzlü çalışanları ile haftanın 7 günü açıktır. 

 

Size sadece bir telefon kadar yakın olan servis, alanında uzman teknik ekibi ile beyaz eşya arızalarını bir daha tekrarlamamak üzere tamir etmektedir.

 

   Servis yaptığı çalışmalara verdiği garanti ile de müşterilerini mağdur etmemektedir. Dudullu Finlux Buzdolabı Servisi,  telefon ile oluşturulan arıza kaydının hemen ardından modern cihazları ve. Teknolojiyi yakından takip eden teknik ekibi ile ziyareti gerçekleştirmektedir. 

 

Ziyaret esnasında gerekli görüldüğü taktirde cihazların parçalarını değiştirmektedir. Değişen parçaların yerine orijinal yeni parçalar monte edilmektedir.

 

 Yeni parçalara 1 yıl süren garanti vermektedir.

 

Dudullu Finlux Buzdolabı Servisi, kaliteli hizmetini ekonomik fiyatla vermenin farkını tüm müşterilerine sunmaktadır.

 

Memnuniyetinizi olduğu kadar şikayetlerinizi de dile getirebildiğiniz müşteri temsilcileri aracılığıyla sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretilmektedir.

 

Tüketici haklarını sonuna kadar gözeten firma,  arızaların başından sonuna kadar sorunlarınızı en kısa sürede ve yinelememek üzere çözmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA