• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dudullu Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

İlerleyen teknoloji ve gereksinimlerle beraber ortaya çıkan kombi, beyaz eşyalar arasında ki yerini ve önemini hızlı bir şekilde almaktadır.

 

Kat sıcaklığını oluşturmak veya sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanılan kombi bakım gerektiren bir beyaz eşya olarak dikkat çekiyor.

Bu bakım sürecinde karşınıza siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinmiş olarak Dudullu Buderus şubesi çıkmaktadır.

 

Dudullu buderus teknik servis şubesi olarak kombilerinizin bakımını ve gerek görülen durumlarda onarımını büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz.

 

Her beyaz eşya veya teknoloji ile beraber ilerleyen ürünlerin arıza çıkarma payı elbette ki bulunmaktadır.

 

Uzman personelimiz ile güleryüzlü hizmeti kendisine ilke olarak belirleyen Dudullu Budurus şubesi arızalarda veya bakım sürecinde ev ve işyerlerinize hizmet vermektedir.

 

Bu hizmet esnasında oluşan hata raporları dikkatlice incelenip gerekli çözüm ya bulunduğu konumda ya da Ümraniye/ İstanbulda bulunan dudullu şubemizde gerçekleştirilir.

 

Gerekli incelemeler ve hata - arıza sorunu en kısa zamanda çözülerek siz değerli müşterilerimize cihazınız teslim edilir.

 

Dudullu buderus şubesi olarak en kısa ve en doğru çözümü sizlere sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA