• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dragos Buderus Servisi

0216 471 80 95 

0532 646 84 10 Aynı Gün Servis Hizmeti

 

İlerleyen teknoloji ile birlikte günümüzde odaların ısınması ve şofben gibi sıcak su sağlayan aletlerin işlevini kombi almıştır.

 

Kombiler kat kaloriferi olarak ısıtma görevi görürler.

 

Bu yazımızda müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş olan İstanbul Dragos Bulvarı'nda bulunan Buderus servisimiz hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

 

Her teknolojik alet gibi kombilerde zaman içerisinde yıpranma ve arıza gösterme payına sahiptir.

 

Böyle bir durumla karşılaşıldığında Dragos Buderus servisi olarak biz ev ve iş yerlerinize teknik destek verip hatayı yerinde inceleme taahhütü sunuyoruz.

 

Uzman ekibimizden oluşan teknik destek personelimiz hata raporunu çıkarttıktan sonra bulunduğu konumda sorun çözülüyorsa kombinizin bakımını ivedilikle gerçekleştiriyorlar.

Hata raporu beklenilenden daha ciddi bir durumda ise kombiyi teknik destek personelimiz ile birlikte Dragosta bulunan buderus şubemize geliyor ve en kısa zaman içerisinde çözüm bulunmuş bir şekilde sizlere teslim edilir.

 

Her türlü bakım ve onarım işlerinizde gönül rahatlığıyla bizlere güvenebilirsiniz.

 

Dragos Bulvarı'nda bulunan Buderus servisinin şubesi olarak sizlerin memnuniyeti ve bizlere olan inancı bizim işimizi en üst seviyeye çıkartmaya motive etmektedir.

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA