• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Franke Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Klimalar sıcak havaların vazgeçilmezidir. Sıcak havalarda size olumlu yanları çok fazladır. Klimanızı yanlış kullanırsanız hasta olabilirsiniz. Klimanızın doğru kullanımı içn dikkat etmek gerekir. Örneğin klimanızın bakımını yaptırıp sonrasında montajını yaptırmanız gerekir. Bu sayede daha iyi verim alırsınız. Sürekli olarak klimanın altında kalmamalısınız. Sürekli olarak klima altında kalmak size zarar verebilir. Klimalar çok fazla bakteri üretebilirler. Bu üreyen bakteriler ise sizi sağlığınızdan edebilir. Klimanızın içinde çok fazla mantar ve bakteri üreyebilir. Klimanızın bakımını yaptırmadan kullanırsanız alerjik hastalığınız varsa sağlığınızı risk etmiş olursunuz. Bundan dolayı klimanızı güvendiğiniz firmaya emanet etmeniz gerekecektir.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz

Biz Dilovası Franke Servis olarak klimanızın onarımını sağlarken size beyaz eşyanızı nasıl kullanmanız gerektiğini de anlatıyoruz. Yaşacağınız en küçük veya büyük sorunda bir telefon kadar uzağındayız. Klimanızı doğru kullanıyor olmanız ilerdeki senelerde size fayda sağlayacaktır. Klimanızı bilinçli olarak kullanmalısınız. Klimanızın hava filtrelerini her hafta düzenli olarak temizlemelisiniz. Eğer hava çok sıcak değilse nem fazlaysa klimanızı nem alma modunda çalıştırabilirsiniz.

 

Bakım Ve Onarımı

Klimanızın onarımını sağlamak için alanında uzmanlaşmış ve güleryüzlü bir ekibimiz ile hizmet sağlıyoruz. Klimanıza yapılması gereken tüm imkanları sağlıyoruz. Biz Dilovası Franke Servis olarak sizi ekonomik anlamda katkı sağlıyoruz. Klima cihazının çalışırken sürekli olarak durdurmamanız gerekir. Klimanız çalışırken de asla dokunmamanız gerekir.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA