• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Tüm marka ve modeldeki bulaşık makinelerinize servis hizmeti vermekte olan firmamız marka ve model ayırt etmeksiniz makinenizin bakım ve onarım işlerini yapmakla birlikte, temizliği ve yedek parça temini gibi konularda da hızlı ve kaliteli bir şekilde yanınızda olmaktadır.

 

Hem kullanıcı bazlı hem de makine parçalarının zaman içerisinde aşınmalarından ya da farklı nedenlerden ötürü makinenizde birçok arıza oluşabilir. Söz konusu arızalar seviyelerine göre oldukça farklılıklar gösterir. Özellikle makine programlarının çalışmaması, makinenin iyi yıkamaması veya makinenin tamamen çalışmaması durumlarında en kısa zamanda profesyonel teknisyenlerden hizmet almanız gerekmektedir.

 

Neden Dilovası Bulaşık Makinesi Servisini Aramalısınız?

 

Piyasada elbette bulaşık makinesi tamiri yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu konuda müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken en önemli hususlardan birisi makinenizi alanında yetkin olmayan kişilerin eline teslim etmemek olmalıdır. Aksi takdirde yaşadığınız soruna kalıcı bir çözüm bulamayabilir hatta cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale bile gelebilir.  

 

 Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşme ile birlikte adres bilgilerinizi ve makinenizdeki problemi bildirerek bir servis talebinde bulunmuş olursunuz. Hizmet talebinizi alan teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek makinenizde ortaya çıkan problemleri bularak, sizlerin eşliğinde sorunu yerinde çözmektedir.

 

Ayrıca sizleri henüz ortaya çıkmamış ancak çıkma olasılığı yüksek problemler konusunda da aydınlatacaklardır. Servisimiz genel olarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda da yardımcı olacaktır. 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA