• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

Dilovası Buderus Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

 

Dilovası Buderus Servisi ekibi, Dilovası’nda kombi ve klimalarınız için montaj, onarım, bakım ve parça değişiminde eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Güvenilir, kaliteli ve güler yüzlü servis hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, her biri alanında sertifikalı ve uzman kişilerle çalışmakta ve tüm parça değişimlerini garanti ile gerçekleştirmektedir.  

 

Neden Dilovası Buderus Servisi’ni Tercih Etmelisiniz?

 

Kombi ve klimalar; montajı ve bakımı, elektrik bağlantısı ve sistem basınçları nedeniyle hem tehlike oluşturmakta hem de hatalı yapıldıklarında cihaz kullanım ömrünü azaltmaktadır. Dolayısıyla kombi ve klima ile ilgili tüm teknik işler sadece bu alanda uzmanlaşmış, profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu konuda herhangi bir teknik donanımı, uzmanlığı ve eğitimi olmayan kişiler yaptıkları müdahalelerle cihazlara daha fazla zarar verebilmektedirler.

 

Bundan dolayı kombi ve klimalarınızı asla alanında yetkin olmayan kişilerin eline teslim etmemelisiniz. Aksi takdirde yaşadığınız soruna kalıcı bir çözüm bulunamayabilir hatta cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale bile gelebilir. Yaşayacağınız herhangi bir teknik arıza ya da montaj durumunda Dilovası Bumerus Servisi’ni arayarak kombi ve klimalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

 

 Dilovası Buderus Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından adres bilgilerinizi ve yaşadığınız problemi bildirdikten sonra bir servis talebinde bulunmuş olursunuz. Hizmet talebinizi alan profesyonel teknik ekibimiz sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda en kısa sürede yardımcı olacaktır. 

 

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA