• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com
(İLK YILDIZI SEN VER!)

DİLOVASI BEKO SERVİSİ

0262 656 66 41 - 0554 142 66 61

 

Dilovası Beko Servisi adı altında yıllardır müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima ve kombilere yönelik gerekli teknik servis, onarım ve bakım için gerekli bütün işlemleri vermekteyiz.

 

Bu işlemleri yerine getirirken kesinlikle en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

 

Bunun yanında işlemleri her daim bu iş içerisinde yoğrulmuş profesyonel çalışma arkadaşlarımız gerçekleştirmektedir.

 

İşlerimizde göstermiş olduğumuz başarı ve gayretlerimizden ötürü müşterilerimizin her daim takdirini kazanmayı başarmış bir kurumuz.

 

En Yakın Dilovası Beko Servisi Olarak Ürünlerin Hangi Problemlerine Çözümler Sunmaktayız

 

Kocaeli Dilovası Beko Servisi firması olarak kullanmakta olduğunuz beyaz eşyaların parçalarında meydana gelen sorunları, elektrik arızasından kaynaklı parça yanması ve ürünlerin rutin bakımları gibi bütün işlemlerini halletmekteyiz.

 

Bunun yanında ayrıca klimaların su kaçırması, çalışma esnasında etrafı rahatsız edecek düzeyde ses çıkarması, dış ünite fanlarında arızalı şekilde çalışma, kombilerin düzgün şekilde ısıtamaması, kombilerin parçalarından kaynaklı problemleri profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde çözüme kavuşturmaktayız.

 

Dilovası Arçelik Beko Altus Servisi Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Hizmet Anlayışı

 

Dilovası Beko Servisi olarak müşterilerimizin müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim kuralak karşılaşmış oldukları ve çözüme kavuşturmak istedikleri problemleri çözüme kavuşturmak adına haftanın bütün günleri neredeyse hizmet vermekteyiz.

 

Çalışma saatlerimiz içerisinde bizlerle irtibat haline geçebilen müşterilerimizden işlem için gerekli bütün bilgileri aldıktan sonra üründe meydana gelen sorunu çözmek adına en kısa sürede müşterimizin ikamet etmiş olduğu evine gitmekte ve üründe meydana gelen problemi çözüme kavuşturmaktayız.

 

Beko Teknik Tamir Servisi ücretleri bilğisi için firmamızla güncel bilgi için irtibata gecin.

 

Çerkeşli Mahallesi Çerkeşliosb Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Demirciler Mahallesi Diliskelesi Mahallesi Fatih Mahallesi Kayapınar Mahallesi Köseler Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Orhangazi Mahallesi Tavşancıl Mahallesi Tepecik Mahallesi Turgut Özal Mahallesi

 

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz : Ana Merkez Şube DİLOVASI
 

TELEFON NUMARASI : 0262 656 66 41


HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA