• 0532 646 84 10
  • eservishizmeti@gmail.com

DİLOVASI BAYMAK SERVİSİ

0216 471 80 95
0532 646 84 10

 

Dilovası Baymak Servisi olarak bizlere tahsis edilmiş olan görev sahası içerisinde müşterilerimizin hak ettikleri seviyede kendilerine hizmet sunmaktayız.

 

Bu hizmet içerisinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları klima ve kombi ürünlerinde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak bulunmaktadır.

Müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet vermemizden dolayı kendileri tarafından her daim övgüye layık olarak görülen bir kurum durumundayız.

 

Dilovası Baymak Servisi Hangi Sorunlarla İlgilenmektedir

 

Dilovası Baymak Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları kombilerini ilgilendirmekte olan çalışırken aşırı ses çıkarama, sıcak su hizmetini yerine getiremem ve radyatörleri düzgün bir şekilde ısıtamama gibi problemlere çözümler sunmak için çalışmaktayız.

Klimalara yönelik ise klimaların iç ünitelerinin düzgün bir şekilde çalışmaması, dış fanın bozulması ya da düzgün şekilde işlevini yerine getirmemesi ve ortamı düzgün bir şekilde ısıtıp, soğutamaması gibi durumları ortadan kaldırmak için çalışmaktayız.

 

Bu işlemleri yerine getirirken gerekli parça değişimlerini ve kontrollerini büyük bir titizlik içerisinde yerine getirmekteyiz.

 

Dilovası Baymak Servisi Çalışma Disiplini ve İletişim Seçenekleri

 

Dilovası Baymak Servisi olarak müşterilerimize haftanın yedi günü çalışma saatlerimiz içerisinde en uygun şekilde hizmet sunmaktayız.

 

Karşılaşmış olduğunuz sorunu çözmemi adına bizim firmamızı tercih etmek istiyorsanız eğer yapmanız gereken şeyler çok kolay ilk olarak internet üzerinde belirlemiş olduğumuz iletişim bilgilerimizden birini seçerek gerekli arkadaşlarımızla iletişim kurmanız gerekir.

 

Bundan sonra ise teknik personellerimiz ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunacaklardır.

 

 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

TIKLA ARA