(5 PUAN)

Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi

0532 646 84 10

0532 646 84 10

Dilovası ve çevre mahallelerde yıllardır sektörde bulunmanın verdiği tecrübeyle ekibini sürekli geliştirerek hizmet veren firmamız Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi;

 

Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Vestel, Ariston, Hotpoint, İndesit, Samsung, Regal markası altındaki bulaşık makinesi, fırın, soğutma ünitesi ve çamaşırhane makinesi gibi ürün gruplarının bakım, onarım, montaj, demontaj işlerini gerçekleştirmek için siz değerli müşterilerimize teknik serviz hizmeti vermektedir.


Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi olarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti garantili ve uygun ücretlerle vermekteyiz. 

İşimiz servis hzmetini tamamladıktan sonra bitmez, artık bizim bir iş ortağımızsınız. 


Daha önceden servis hizmeti verdiğimiz ürün, araç, gereçlerinizle ilgili ileride doğabilecek her türlü yeni sorunun takibini sizler için gerçekleştiriyoruz; her türlü sorunuzda müşteri destek hattı olarak sizlere yardımcı olmayı sürdürüyoruz.

Dilovası Bulaşık Makinesi Servisi olarak;


7-24 çağrı merkezi hizmeti
Tam donanımlı araçlar
Gelişen teknolojiyle uyumlu araç ve gereçler
Hızlı ve yerinde servis hizmeti
Garantili hizmet
İşinin ehli uzman servis teknisyenleri


ile Beyaz eşya markalı servis hizmeti mutfak ürünlerinizin servis hizmetlerini yürütüyoruz. Unutmayın her türlü soru, sorun ve isteğinizde sadece bir telefon uzağınızdayız.
 

Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi

Servis Hizmetini Sunduğumuz Cihazlar

SERVİSİ ARA